Atłas i stal

Tłumaczenie: Dariusz Kunicki
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romans - Phantom Press". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Phantom Press
Satin and Steel
dona

Skye Anderson, piękna i doskonała sekretarka jednej z największych firm w Dallas, po ciężkich przeżyciach osobistych, odnalazła szczęście w pracy. Odpowiedzialne stanowisko w Hayes Corporation dawało jej poczucie dobrze spełnionego obowiązku i zadowolenia. James Steele zakłócił jej spokój. Długo trwało leczenie ran po tragedii jaką przeżyła, by mogła spróbować jeszcze raz... pokochać. Lecz legendarny playboy postanowił zawładnąć Skye, tak jak zawładnął swą firmą.

źródło opisu: Phantom Press International, 1992

źródło okładki: Phantom Press