Piegi w świetle księżyca

Wydawnictwo: Harcerskie Biuro Wydawnicze Horyzonty
reportaż, zbiór reportaży
rollOFthunder

Książka składa się z pięciu rozdziałów: "Dom", "Szkoła", "Między nami", "Jak to w życiu bywa", "Życiorysy bez gwarancji". Każdy z nich przedstawia jakiś krąg spraw, wśród których żyjecie (...) Każdy rozdział zawiera sprawy i ważne, i błahe, pokazuje różne punkty widzenia i kontrastowe sytuacje. (...) opisałyśmy to, co naprawdę się zdarzyło, co widziałyśmy na własne oczy, co nam opowiedziano i...

Książka składa się z pięciu rozdziałów:
(...) opisałyśmy to, co naprawdę się zdarzyło, co widziałyśmy na własne oczy, co nam opowiedziano i opisano w listach. (wstęp)

źródło opisu: Horyzonty, 1968

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

darek_lask | 2019-07-19
Przeczytana: 19 lipca 2019

Kolejna z książek, które pozwoliły mi oswoić świat dorosłych na progu mojej własnej dorosłości.