Szalone wakacje czyli podróż z rondlem

Tłumaczenie: Anna Gondek
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Seria Odlotowa". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Kastrullresan
Raimunda _

Siódemka dzieci o szekspirowskich imionach, tata komiwojażer i mama artystka. Mieszkają w ciasnocie, śpią w szufladach, na deskach do prasowania, itp. Aż w spadku dostają dwa konie pociągowe - i ruszają w drogę!

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Brexxxer | 2016-12-31
Przeczytana: 2003 rok

31.12.2016:
Kiedyś, pacholęciem będąc przeczytałem ją kilka razy i była świetna. Teraz, po latach mnie, niestety wynudziła i nie dałem rady jej skończyć. To już raczej nie dla mnie literatura. Gdybym jeszcze miał do tej książki sentyment, jak np. do Niziurskiego albo Nienackiego to jakoś by lepiej poszło.
Dla dzieci - rewelacyjna książka drogi, chociaż dość schematyczna.