Nastolatki i bon ton

Maria DańkowskaMirosław Pokora Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne poradniki
8320808227
Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
poradniki
8320808227

Cóż... Książeczka powstała, gdy nie było internetu czy telefonów komórkowych a i w ogólnieszym wymiarze czasy się zmieniły. Przydałby się jakiś "update", niemniej jednak sporo spośród zamieszczonych w niej porad może się w życiu przydać.

książka bardzo przydatna nastolatkom,udziela koniecznych rad

• 1996-2011
  • Czytane w 2005
  • Na mojej zakurzonej półce ;)
  • Książki z dzieciństwa
  • Książki które posiadam
  • Sentymenty

Dodaj cytat z książki Nastolatki i bon ton