Dookoła stołu

Wydawnictwo: Watra
83-225-0086-6
poradniki
Nifelinord

Wspólne ucztowanie, skromne czy luksusowe, jest czynnikiem łączącym ludzi, doskonałą okazją do zbliżenia się, zawiązywania przyjaźni, utrwalania dawnych znajomości. Dobra kuchnia sprzyja pogodnej atmosferze, nastraja optymistycznie ludzi. Irena Gumowska

źródło opisu: okładka

źródło okładki: źródło własne

Agnieszek | 2011-07-25
Przeczytana: 25 lipca 2011

Bardzo zabawna książka.
Czytana po latach bynajmniej nie dostarcza wiedzy (może prócz przypomnienia podstawowych zasad stołowego savoir vivre'u - znanych chyba każdemu) warto ją potraktować jak wycieczkę w nieodległą przeszłość. Wtedy to grill był nieznaną przyjemnością, zaś palenie oczywistością w każdym lokalu.

Ot, świadectwo czasów. Zaduma nad tym, jak szybko przyzwyczajamy się do wygód i jak elastycznie zmieniamy swoje oczekiwania, wydaje się cenną refleksją w trakcie lektury.

asz2810 | 2015-03-19
Przeczytana: 23 marca 2015