Dookoła stołu

poradniki
83-225-0086-6
jedzenie zasady podawania jedzenia zachowanie przy stole stół

Bardzo zabawna książka.
Czytana po latach bynajmniej nie dostarcza wiedzy (może prócz przypomnienia podstawowych zasad stołowego savoir vivre'u - znanych chyba każdemu) warto ją potraktować jak wycieczkę w nieodległą przeszłość. Wtedy to grill był nieznaną przyjemnością, zaś palenie oczywistością w każdym lokalu.

Ot, świadectwo czasów. Zaduma nad tym, jak szybko...

• Na składzie
  • Jedzenie

Dodaj cytat z książki Dookoła stołu