Reksio i Pucek i inne opowiadania

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
przygodowa
poli20024

Inne wydania

Wybór opowiadań dla dzieci Jana Grabowskiego. Opowiadania o przyjaznym współżyciu różnych zwierząt wśród życzliwych im ludzi. Zawierają spostrzeżenia ze świata zwierzęcego, wiele humoru i zabawnych perypetii.

Te pełne ciepła i humoru historyjki zdobyły serca całych pokoleń dzieci i rodziców.

źródło opisu: http://merlin.pl/Reksio-i-Pucek-i-inne-opowiadania...(?)

liaguszka | 2014-07-10

"Wy nie wiecie, a ja wiem, jak rozmawiać trzeba z psem". Cudowna książka! I nie ma co się wstydzić, że bawi i wzrusza w wieku lat kilku, kilkunastu i kilkudziesięciu. Czasami czytam ją na głos i odnoszę wrażenie, że moja Psota zaśmiewa się razem ze mną z przygód swoich kuzynów ;-))

przede wszystkim pięknie ilustrowana

xxgetuglyxx | 2013-02-21
Przeczytana: 2012 rok

Uwielbiam tę książkę!

Gwathgor | 2014-07-19
Przeczytana: 2003 rok

Nie wiem, ile razy wypożyczałam tę książkę ze szkolnej biblioteki w podstawówce, ale na pewno częściej, niż raz na rok. Tym bardziej szkoda, że już tak mało z niej pamiętam.

Eila | 2015-07-19
Przeczytana: 2006 rok

Nie pamiętam dokładnie kiedy przeczytałam tę książkę, ale gorąco ją polecam, ponieważ jest po prostu cudowna.

Torwan_00 | 2012-03-24

Piękna opowieść o przyjaźni człowieka, psa i... drugiego psa! Naprawdę polecam najmłodszym czytelnikom.

mojekotki | 2016-11-04
Edyta | 2016-10-20