Miłosne przysięgi

Tłumaczenie: Xenia Wiśniewska
Cykl: Kwartet weselny (tom 4)
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Happy Ever After
Ag2S

Parker Brown przemieniła dziecięcą zabawę w ślub w pracę marzeń. Teraz ona jest twarzą „Przysiąg” – to ona zaspokaja wszystkie życzenia panien młodych, zarządza każdym przyjęciem i z romantycznych kwiatów Emmy, pysznych deserów Laurel i oszałamiających fotografii Mac tworzy jeden, niepowtarzalny pakiet. Mechanik Malcolm Kavanaugh od dawna jest zafascynowany Parker, jednak jako dobry...

Mechanik Malcolm Kavanaugh od dawna jest zafascynowany Parker, jednak jako dobry przyjaciel brata Parker, Mal wie, że przejście od niewinnego flirtu do poważnego zaangażowania to wielki krok.

Już dawno żaden mężczyzna nie zbił Parker z tropu, ale jeżdżący na motocyklu Mal o kruczoczarnych włosach wydaje się mieć do tego wyjątkowy talent. Całuje ją namiętnie w najmniej spodziewanych okolicznościach i zaczyna budzić w Parker coraz bardziej niepokojące uczucia. W jej pracy ryzyko zawsze się opłacało, ale teraz musi zaryzykować własne serce…

źródło opisu: Wydawnictwo Prószyński i S-ka, 2011

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/Milosne_przysiegi-p-30707-1-30-.html-.html

Kachusek | 2017-05-15
Przeczytana: 15 maja 2017

Przebrnęłam przez wszystkie cztery części Kwartetu weselnego.. O ile pierwsza była lekka, łatwa i przyjemna, o tyle pozostałe były już pisane na jedno kopyto. Do bólu przesłodzone, banalne i przewidywalne. Wszyscy piękni, młodzi, wysportowani, zakochani i zarabiający krocie. Przeczytałam właściwie z ciekawości, jak potoczą się miłosne losy głównych bohaterek i tylko to jeszcze przyciągało uwagę.

Katarzyna Busłowska | 2015-11-13
Przeczytana: 13 listopada 2015

Nie wiem czy to była najlepsza część, ale na pewno stanowiła piękne zakończenie całej serii. Wciągnęłam się w świat Weselnego Kwartetu i będzie mi trochę smutno bez porannych narad i seksownych opowieści śniadaniowych. Już tęsknię za tymi wariatkami.

Parker i Malcolm są tak niedopasowani, że bardziej już chyba nie można. Tak to jednak w życiu bywa, że często takie związki są najbardziej udane i najtrwalsze. Parker otworzyła Mala. Zobaczyła jego wszystkie blizny na zewnątrz i każdą niezagojoną ranę w środku. I wydawało się, że z każdym odkryciem podziwiała i kochała go coraz bardziej. Była mu wdzięczna za to, że szanuje jej pracę i nie robi wymówek z powodu zwariowanych panien młodych dzwoniących o każdej porze dnia i nocy. Mal podszedł do niej jak do skomplikowanego mechanizmu. Parker jest jak niezawodna i bardzo wydajna maszyna. Mogłaby siedzieć na tyłku i prowadzić próżniaczy tryb życia za pieniądze swojej rodziny. Ona jednak ciężko pracuje znosząc histerie panien młodych,...

Magdalena | 2014-06-11
Przeczytana: 10 czerwca 2014

Lekka i przyjemna powieść o miłości. Parker wszystko doskonale organizuje w pracy, ale nastaje czas, kiedy to ma szanse na ułożenie własnego życia z trudnym do rozszyfrowania mężczyzną. Mal miał wiele przykrych doświadczeń życiowych i jest zamknięty w sobie ; )

virgo123 | 2018-06-20
Przeczytana: 20 czerwca 2018

Bardzo fajna ta część, dużo jest zabawnych tekstów. No i historia Parker i Malcolma bardzo ciekawa i zabawna. Końcówkę książki czytałam ze łzami w oczach, wzruszająca była ;)

beatka18 | 2014-02-15

do tej ksiązki przyciągnęła mnie okładkai opis, a jak zaczęłam czytać to byłam zauroczona tą ksiązka i ciekawa kolejnych części,zdecydowanie warto przeczytać, olecam dla typowych romantyczek które nie wyobrażają sobie swojego ślubu bez białej suknie i całej tej oprawy, ja sie do tego grona zaliczam

Jaguś | 2012-07-05
Przeczytana: 05 lipca 2012

O tym, że ta książka jest ostanią z czterech części "Kwatetu weselnego" dowiedziałam się dopiero będąc blisko zakończenia. Co nie zmienia faktu, że historia bardzo mi się podobała. Myślę, że z chęcią przeczytam wcześniejsze książki z serii. Polecam, naprawdę warto.

Dorota | 2015-02-04
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, 2015
Przeczytana: 04 lutego 2015

Wspaniałe zakończenie historii opisanej w czterech tomach Kwartetu weselnego. Każda z przyjaciółek odnalazła miłość swojego życia i zaznała prawdziwego szczęścia. Spełniły się marzenia o życiu jak w bajce, o którym każdy z nas marzy :)

beataj | 2013-06-16
Przeczytana: 16 czerwca 2013

Ostatnia część "ślubnego kwartetu" równie fajna, jak poprzednie. W sam raz na miłe babskie wieczorne czytanie :)
Choć jest jeden mały minusik - moim zdaniem powinien zostać napisany malutki tomik 5, w którym swoją druga połówkę znajduje pani Grady ;-)

Anna-mojeksiążki | 2012-02-18
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: luty 2012

Uwielbiam styl pisania Nory Roberts :) Jeszcze mi się nie zdarzyło odłożyć jej książki z rozczarowaną miną, a Kwartet Weselny to jedna z moich ulubionych serii. Opowiada o losach 4 przyjaciółek, które założyły firmę obsługującą kompleksowo wesela. Każdy tom opowiada o losach jednej z nich.

"Miłosne Przysięgi" to czwarta część weselnej serii, opowiada historię Parker Brown. Kobieta jest pomysłodawcą firmy i jej motorem napędowym. Trzyma wszystko w swoich dłoniach, jest perfekcyjna i uporządkowana. Z zewnątrz chłodna i wyniosła, ale w środku niej tkwi mała dziewczynka z marzeniami i planami. Parker, po śmierci rodziców, została z bratem, niezastąpioną panią Grady i swoimi trzema przyjaciółkami. Skupiła się na pracy i odstawiła mężczyzn na bok - jej lodową powłokę przełamał Malcolm, przyjaciel jej brata, mechanik samochodowy.
Spotkały się dwa różne światy - dziewczyna z bogatego domu i chłopak, który do wszystkiego doszedł w życiu sam. Mają inne priorytety, inne spojrzenie na świat,...

isabelle142 | 2018-11-14
Przeczytana: 07 listopada 2018

Być może obiektywnie ta powieść nie zasługuje na aż tak wysoką ocenę, ale z mojego sentymentu do serii (to moje ulubione książki Nory Roberts i tak się bałam, że po tylu latach nie będą mi się podobać - zupełnie niesłusznie) daję 9. W ogóle to chyba jedyna pozycja w tym roku, która dała mi takiego kaca książkowego... Chcę więcej :(