Miłosne przysięgi

Tłumaczenie: Xenia Wiśniewska
Cykl: Kwartet weselny (tom 4)
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Happy Ever After
Ag2S

Parker Brown przemieniła dziecięcą zabawę w ślub w pracę marzeń. Teraz ona jest twarzą „Przysiąg” – to ona zaspokaja wszystkie życzenia panien młodych, zarządza każdym przyjęciem i z romantycznych kwiatów Emmy, pysznych deserów Laurel i oszałamiających fotografii Mac tworzy jeden, niepowtarzalny pakiet. Mechanik Malcolm Kavanaugh od dawna jest zafascynowany Parker, jednak jako dobry...

Mechanik Malcolm Kavanaugh od dawna jest zafascynowany Parker, jednak jako dobry przyjaciel brata Parker, Mal wie, że przejście od niewinnego flirtu do poważnego zaangażowania to wielki krok.

Już dawno żaden mężczyzna nie zbił Parker z tropu, ale jeżdżący na motocyklu Mal o kruczoczarnych włosach wydaje się mieć do tego wyjątkowy talent. Całuje ją namiętnie w najmniej spodziewanych okolicznościach i zaczyna budzić w Parker coraz bardziej niepokojące uczucia. W jej pracy ryzyko zawsze się opłacało, ale teraz musi zaryzykować własne serce…

źródło opisu: Wydawnictwo Prószyński i S-ka, 2011

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/Milosne_przysiegi-p-30707-1-30-.html-.html

Magdalena | 2014-06-11
Przeczytana: 10 czerwca 2014

Lekka i przyjemna powieść o miłości. Parker wszystko doskonale organizuje w pracy, ale nastaje czas, kiedy to ma szanse na ułożenie własnego życia z trudnym do rozszyfrowania mężczyzną. Mal miał wiele przykrych doświadczeń życiowych i jest zamknięty w sobie ; )

Katarzyna Busłowska | 2015-11-13
Przeczytana: 13 listopada 2015

Nie wiem czy to była najlepsza część, ale na pewno stanowiła piękne zakończenie całej serii. Wciągnęłam się w świat Weselnego Kwartetu i będzie mi trochę smutno bez porannych narad i seksownych opowieści śniadaniowych. Już tęsknię za tymi wariatkami.

Parker i Malcolm są tak niedopasowani, że bardziej już chyba nie można. Tak to jednak w życiu bywa, że często takie związki są najbardziej udane i najtrwalsze. Parker otworzyła Mala. Zobaczyła jego wszystkie blizny na zewnątrz i każdą niezagojoną ranę w środku. I wydawało się, że z każdym odkryciem podziwiała i kochała go coraz bardziej. Była mu wdzięczna za to, że szanuje jej pracę i nie robi wymówek z powodu zwariowanych panien młodych dzwoniących o każdej porze dnia i nocy. Mal podszedł do niej jak do skomplikowanego mechanizmu. Parker jest jak niezawodna i bardzo wydajna maszyna. Mogłaby siedzieć na tyłku i prowadzić próżniaczy tryb życia za pieniądze swojej rodziny. Ona jednak ciężko pracuje znosząc histerie panien młodych,...

beatka18 | 2014-02-15

do tej ksiązki przyciągnęła mnie okładkai opis, a jak zaczęłam czytać to byłam zauroczona tą ksiązka i ciekawa kolejnych części,zdecydowanie warto przeczytać, olecam dla typowych romantyczek które nie wyobrażają sobie swojego ślubu bez białej suknie i całej tej oprawy, ja sie do tego grona zaliczam

Jaguś | 2012-07-05
Przeczytana: 05 lipca 2012

O tym, że ta książka jest ostanią z czterech części "Kwatetu weselnego" dowiedziałam się dopiero będąc blisko zakończenia. Co nie zmienia faktu, że historia bardzo mi się podobała. Myślę, że z chęcią przeczytam wcześniejsze książki z serii. Polecam, naprawdę warto.

Anna-mojeksiążki | 2012-02-18
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: luty 2012

Uwielbiam styl pisania Nory Roberts :) Jeszcze mi się nie zdarzyło odłożyć jej książki z rozczarowaną miną, a Kwartet Weselny to jedna z moich ulubionych serii. Opowiada o losach 4 przyjaciółek, które założyły firmę obsługującą kompleksowo wesela. Każdy tom opowiada o losach jednej z nich.

"Miłosne Przysięgi" to czwarta część weselnej serii, opowiada historię Parker Brown. Kobieta jest pomysłodawcą firmy i jej motorem napędowym. Trzyma wszystko w swoich dłoniach, jest perfekcyjna i uporządkowana. Z zewnątrz chłodna i wyniosła, ale w środku niej tkwi mała dziewczynka z marzeniami i planami. Parker, po śmierci rodziców, została z bratem, niezastąpioną panią Grady i swoimi trzema przyjaciółkami. Skupiła się na pracy i odstawiła mężczyzn na bok - jej lodową powłokę przełamał Malcolm, przyjaciel jej brata, mechanik samochodowy.
Spotkały się dwa różne światy - dziewczyna z bogatego domu i chłopak, który do wszystkiego doszedł w życiu sam. Mają inne priorytety, inne spojrzenie na świat,...

beataj | 2013-06-16
Przeczytana: 16 czerwca 2013

Ostatnia część "ślubnego kwartetu" równie fajna, jak poprzednie. W sam raz na miłe babskie wieczorne czytanie :)
Choć jest jeden mały minusik - moim zdaniem powinien zostać napisany malutki tomik 5, w którym swoją druga połówkę znajduje pani Grady ;-)

Dorota | 2015-02-04
Na półkach: 2015, Przeczytane, Ulubione
Przeczytana: 04 lutego 2015

Wspaniałe zakończenie historii opisanej w czterech tomach Kwartetu weselnego. Każda z przyjaciółek odnalazła miłość swojego życia i zaznała prawdziwego szczęścia. Spełniły się marzenia o życiu jak w bajce, o którym każdy z nas marzy :)

Paulina | 2015-06-02
Na półkach: 2015, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 02 czerwca 2015

Uwielbiam temat ślubów, miłości więc książka wyjątkowo przypadła mi do gustu. Malcolm jest po prostu cudowny ! Zabawny, nigdy nie wiadomo co zrobi, Parker jak na mój gust za bardzo poukładana, ale dzięki temu ich charaktery świetnie kontrastowały. Przy trzecim przyjęciu trochę nudziły mnie opisy całego przebiegu, dekoracji od a do z. Jednak autorka pięknie według mnie ukazała temat miłości i tego jakie szczęście mają ludzie biorący ślub. Na pewno będę ciepło wspominać tę książkę.

Blair | 2011-12-16
Na półkach: Przeczytane, *2011*
Przeczytana: 16 grudnia 2011

Recenzja: Roberts Nora – Miłosne Przysięgi

„Miłosne Przysięgi” to już moje czwarte, a zarazem ostatnie spotkanie z czterema wspaniałymi przyjaciółkami, które przyjaźnią się od dzieciństwa i prowadzą własny biznes. Z poprzednich części pamiętamy, że Mac, wspaniały w swej branży fotograf znalazła swoją miłość. Niedługo odbędzie się jej ślub z Carterem, ale na miejscu nie potrafi wysiedzieć także Emma. Wrażliwa florystyka, która nad życie pokochała Jacka. Zaręczyny Lauren i Dela to jeszcze świeża sprawa.… Samotna pozostaje nam Parker. Dziewczyna czuję się dobrze. Ma wspaniałą pracę i rodzinę, o której wielu mogłoby tylko marzyć. Czego więcej potrzeba?

Być może fabuła książek wydaje się banalna. Do złudzenia przypominająca operę mydlaną. Na szczęście taka nie jest. Saga książek „Kwartetu weselnego” to ciepłe opowieści o zdobywaniu tej jedynej miłości, ale przede wszystkim o nierozerwalnej więzi, która może pewnego razu połączyć cztery malutkie dziewczynki… na zawsze.

Każda z...

OkiemMK | 2013-09-03

Krótko o fabule
Cztery przyjaciółki Parker, Emma, Laurel i Mac od zawsze marzyły o prawdziwej miłości i wymarzonym ślubie. Teraz, gdy są dorosłe prowadzą " Przysięgi". Przedsiębiorstwo organizujące śluby i przyjęcia weselne.
Miłosne Przysięgi to miłosna przygoda Parker, która przemieniła dziecięcą zabawę w doskonale prosperującą firmę. Po tragicznym wypadku i śmierci rodziców przekształca ich ogromną rezydencję w miejsce gdzie organizuje śluby i przyjęcia. Parker jest bardzo poukładaną osobą. Wszyscy pod jej ręką chodzą jak w zegarku. Nasza Perfekcjonistka od dawna nikogo nie miała - pewnie dlatego, iż nikt tak naprawdę na nią nie działał, a ona sama potrafiła skutecznie zniechęcić facetów. I w tym miejscu pojawia się Malcolm - kruczoczarny, jeżdżący na motocyklu, właściciel dobrze prosperującego warsztatu samochodowego. Mal nie daje się tak łatwo zbyć. Widać, iż Parker, mimo pozornej wyniosłości i nienagannych strojów zapadła mu w umysł i serce. Czy Parker podejmie ryzyko i wręcz...