Powrót

Tłumaczenie: Anna Bartkiewicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romans Historyczny". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
A promise to return
dona

Anglia, okres regencji. Wojna z Bonapartem dobiega końca, ale wiele spraw nadal pozostaje niewyjaśnionych. Nicholas Grey, wicehrabia Longworth, musi odłożyć ślub z ukochaną Lavinią i wyruszyć z tajną misją do Francji. W trakcie jej pełnienia w dramatycznych okolicznościach traci pamięć. Cudem uratowany, wraca do Londynu, lecz z dawnego życia niczego i nikogo nie pamięta, także Lavinii. Nie wie też, że zarówno jemu, jak i niedoszłej żonie grozi śmiertelne niebezpieczeństwo.

źródło opisu: Harlequin, 2007

źródło okładki: Harlequin Enterprises