Cena miłości

Seria: Harlequin Romans Historyczny
Wydawnictwo: Harlequin
Courting Miss Vallois
Dorota_1988

Antoine i Sophie Vallois przyjeżdżają do Londynu na zaproszenie lorda Nicholasa Graya, któremu niegdyś uratowali życie. Lord chce spłacić dług. Proponuje sfinansować studia medyczne Antoine’a i znaleźć dla Sophie najlepszego kandydata na męża.

Te plany komplikuje dwóch arystokratów o nie najlepszej reputacji, którzy czynią z cnoty Sophie przedmiot zakładu i rozpoczynają walkę o jej względy…

źródło opisu: Harlequin Polska, 2013

źródło okładki: http://harlequin.pl/ksiazki/cena-milosci

AniaŁania | 2019-05-30

Pierwsza część książki jest powolnie urocza. Bohaterowie są ładnie wprowadzeni i akcja powolutku się rozkręca. A później jakby ktoś stwierdził "okey, tutaj będzie środek książki" i zaczyna się dziać tak dużo, że przestaje to być wiarygodne czy przyjemne do czytania. Nagle postać, która była tylko irytująca na początku staje się arcywrogiem głównych bohaterów. Ani to zaskakujące ani dobrze przeprowadzone. Początek jest ładnie prowadzony, ale później wchodzi nadmierna egzaltacja i gdzieś po drodze straciłam przyjemność z czytania. Niestety.