Osuwisko

Wydawnictwo: Garamond
Landslide
powieść,
hunter

Boyd jest geologiem, pracującym chwilowo w Kolumbii Brytyjskiej na zlecenie wszechmocnej korporacji Mattersona. Jego prawdziwe nazwisko i przeszłość zostały zatarte przez wypadek samochodowy, w którym omal nie stracił życia. Niespodziewanie Boyd dowiaduje się, że być może jest członkiem rodziny Trinarantów, i... spadkobiercą olbrzymiej fortuny. Bull Matterson i jego syn robią wszystko by jej nie odziedziczył.

źródło opisu: Wydawnictwo Garamond, 1995

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

drobnypijaczek | 2013-05-11
Przeczytana: 11 maja 2013

Powieść zaczyna się... raczej nudno. Ale proszę się nie zniechęcać wystarczy trochę cierpliwości, łatwo damy się nabrać i zaraz znajdziemy się na w lasach północnej Kanady, a tam spotkamy walczących o pieniądze: geologa, dziedziczkę fortuny, dyrektora korporacji, bandę drwali no i jednego głodnego grizli. Czy warto czytać - raczej tak.
W mojej opinii autor mógł się trochę bardziej przyłożyć i dopracować
kilka szczegółów i rozwinąć więcej wątków co nie znaczy, że nie dałem się ponieść przygodzie. Książka lekka w sam raz na odpoczynek od nudnawych filmów emitowanych obecnie w TV.

CaptainJack | 2015-01-07
Przeczytana: 06 stycznia 2015

Bardzo fajna książka na zimowy wieczór i nie tylko, brakowało mi jednak tego czegoś w zakończeniu,powinno być bardziej rozwinięte.Mimo to fajnie się czyta i warto po nią sięgnąć.

Marduk | 2016-04-08
Ola | 2016-01-09