Zaczęło się w Dallas

Tłumaczenie: Sarah Sobecka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harry Shulz". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller
7 (21 ocen i 4 opinie) Zobacz oceny
Qu'Allais-tu faire a Dallas
Harry Shulz
hunter

Jaką to śmiertelną tajemnicę odkryli w Dallas jej przyjaciele i ona sama? A inni? Ci, których nie znała: strip-teaserka, kierowca taksówki, dziennikarka... Dlaczego zginęli? Co do jej przyjaciół, gniją oni teraz dziesięć stóp pod ziemią ogrzewani przez nagrobną płytę z czarnego marmuru. Zniknęli jeden po drugim, Tom, Dorothy, a teraz Bill... Kto to zrobił? Zawodowy morderca? Narkoman o szalonych oczach, w dżinsach poplamionych wymiotami, z tłustymi włosami? Mały grubas o wyglądzie urzędnika, patrzący lękliwym wzrokiem zza okularów w drucianej oprawie, nerwowo miętoszący w dłoniach New York Timesa?

C&T

źródło opisu: C&T, 1994

źródło okładki: zdjęcie autorskie

adam | 2014-11-16

Polecam tym, którzy lubią dobry kryminał. Moim zdaniem świetna książka pokazuje, że świat jest mały i nie łatwo jest uciec od przeszłości, a nieoczekiwany zwrot akcji i wątek miłosny dodaje tylko aromatu całej książce.

Lampka | 2014-01-09
Przeczytana: grudzień 2013

Nie porywająca, bohaterowie do mnie nie przemówili, tak samo jak główna intryga. Całkowicie też nie podobało mi się zakończenie.
Przyznać muszę jednak, że książka wciągnęła mnie, byłam ciekawa jak się skończy, choć tutaj się rozczarowałam

Magdalena | 2011-11-12
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 1994 rok

Szalenie wciągająca i dająca do myślenia

sebastian | 2011-01-04

Nic zdradzał nie będę.Polecam super.

Bartolomeo13 | 2016-04-25
tomay | 2016-04-20