Prosto i presto. Włoska kuchnia dla żyjących w biegu

Wydawnictwo: Lucci Editore
978-83-932302-0-4
Kashka

"Ta książka pozwoli Państwu trafić do raju. Prowadzi za rękę i krok po kroku uczy gotowania po włosku. Zakochacie się w bakłażanach, papryce, cukiniach i pomidorach. Będziecie kropić oliwą, sypać ziołami. W waszej kuchni zapachnie podróżą i przygodą. Pożyteczna książka dla wiecznie zabieganych i dla stale zakochanych - w kuchni włoskiej. Polecam!"
Dorota Wellman

źródło opisu: http://www.luccieditore.pl

źródło okładki: http://www.luccieditore.pl

Monka | 2013-08-03
Przeczytana: 03 sierpnia 2013

Prosto, przyjemnie, pysznie... Pięknie wydana książka kucharska z fantastycznymi przepisami... Jeśli ktoś zakochał się w kuchni włoskiej, tak jak ja, to zdecydowanie polecam!!!

sloniatko | 2017-06-19
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Kuchnia

Bardziej prościej już chyba nie można :) Zbiór bardzo prostych przepisów kuchni włoskiej, do zrobienia na szybko ale przede wszystkim bardzo smacznie. Do większości potraw wystarczy maksymalnie 5 składników, które z reguły goszczą w kuchni. W moim przypadku najczęściej wykorzystywana książka kucharska. Rewelacja!!!

kaskus87 | 2016-11-03
Jeremiah | 2015-08-30