Ślub i wesele. Instrukcja obsługi

Wydawnictwo: Lucci Editore
Ślub i wesele. Instrukcja obsługi
poradniki
Izuś

"Ślub i wesele. Instrukcja obsługi" jest pierwszym w Polsce, prawdziwym PORADNIKIEM dla młodych ludzi, którzy planują swój ślub i wesele. To najważniejszy dzień w ich życiu - zorganizowanie wszystkiego staje się więc źródłem stresu. Nasz poradnik krok po kroku prowadzi młodą parę przez wszystkie etapy przygotowań - od zaplanowania budżetu, poprzez wybór sali, muzyków, fotografa, kwiaciarza, cukiernika po pomoc w ślubnych zakupach. Pomagamy także w wyborze świadków, zaproszeniu gości, przygotowaniu listy prezentów, a nawet zaplanowaniu ślubnych toastów! Młodzi (a także rodzice, teściowie, świadkowie i przyjaciele) znajdą proste sposoby na uniknięcie konfliktów, uwagi w kwestii bon tonu oraz listę zadań dla wszystkich. Przyszłym pannom młodym radzimy co robić, by w tym dniu wyglądać najpiękniej, podpowiadamy dietę, pomagamy zaplanować ostatnie, przedślubne 24 godziny! Każdy rozdział zamykają tzw. "strony robocze" - z miejscem na notatki, wzorami umów, zaproszeń ślubnych, weselnym niezbędnikiem itd. Książkę kończy Kalendarium - spis spraw do załatwienia (od roku przed ślubem, do kilku miesięcy po). Dziennikarki kobiecych pism, które poprosiliśmy o ocenę naszego poradnika, w swoich recenzjach użyły określeń: "dowcipny", "świetnie się czyta", "zachęcił mnie do urządzenia wesela". Młode pary, na których tego lata testowaliśmy "Ślub i wesele" powiedziały, że uzyskały dzięki książce "bezcenną pomoc". Wstęp do książki napisała aktorka Katarzyna Glinka, która samodzielnie zorganizowała swój ślub i wesele!

źródło opisu: Wydawnictwo

źródło okładki: http://www.luccieditore.pl/images/slubiwesele.jpeg

Ewa K | 2013-04-19
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: 19 kwietnia 2013

Jesteś świeżo upieczoną narzeczoną i masz przed sobą najważniejszy dzień w życiu? Pragniesz zorganizować ślub i wesele, o jakich marzyłaś od dzieciństwa? Chcesz, by wszystko było dopięte na ostatni guzik, ale ciągle masz wrażenie, że o czymś zapomnisz? Od teraz nie musisz się już obawiać. Z pomocą przyjdzie Ci bowiem książka Anny Lucci o wymownym tytule "Ślub i wesele. Instrukcja obsługi". Z nią zorganizujesz w mgnieniu oka nawet najbardziej wyszukaną ceremonię zaślubin. Gotowa na całą masę porad i ciekawostek? Przejdźmy zatem do treści, które bez pomocy wedding plannera pomogą Ci zaplanować całą tę wyjątkową uroczystość.

Każda większa impreza musi najpierw mieć gdzie się odbyć, dlatego pierwszym punktem na weselnym planie jest wybór odpowiedniej restauracji, do której dopasować należy całą resztę (kościół, plener, gości itp.). Nie jest jednak łatwo znaleźć wymarzony lokal, więc Anna Lucci zadbała o to, by wyjaśnić przyszłym małżonkom, na co powinni zwracać uwagę przy doborze...

Anita Piątek | 2013-04-26
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 26 kwietnia 2013

Książka jest stworzona dla każdej przyszłej Panny Młodej. Sama myślałam, że wiem już wszystko o przygotowaniu ślubu i wesela, okazało się, że wiele spraw było dla mnie tajemnicami. Książka z dużą dawką humoru wyjaśnia wszystkie szczegóły przygotowań i pomaga się zorganizować. Wydaje mi się, że przyda się każdemu w tym gorącym okresie!

Marta Czerwonik | 2017-02-24
Patipp | 2016-06-25