Prosto i presto. Włoska kuchnia dla żyjących w biegu

Anna Lucci Wydawnictwo: Lucci Editore kulinaria, przepisy kulinarne
978-83-932302-0-4
Lucci Editore
kuchnia włoska kulinaria przepisy gotowanie
kulinaria, przepisy kulinarne
978-83-932302-0-4
kuchnia włoska kulinaria przepisy gotowanie

No już prościej to się naprawdę nie da.
Podstawa kuchni włoskiej. Dla zabieganych.
Makaron, passata, zioła, oliwa. Ciasto na pizzę, ser, passata, zioła. Same proste, banalne wręcz potrawy, większość do zrobienia w kwadrans, do pół godziny.

Po jednorazowym ugotowaniu tych potraw książkę można sprzedać. Nie ma prostszej kuchni na całym świecie.

Bardziej prościej już chyba nie można :) Zbiór bardzo prostych przepisów kuchni włoskiej, do zrobienia na szybko ale przede wszystkim bardzo smacznie. Do większości potraw wystarczy maksymalnie 5 składników, które z reguły goszczą w kuchni. W moim przypadku najczęściej wykorzystywana książka kucharska. Rewelacja!!!

Prosto, przyjemnie, pysznie... Pięknie wydana książka kucharska z fantastycznymi przepisami... Jeśli ktoś zakochał się w kuchni włoskiej, tak jak ja, to zdecydowanie polecam!!!

• Chcę w prezencie
  • Kulinarne
  • Kulinaria
  • Przeczytane w 2016
  • Prezent od najbliższych :-)
  • Papier