Europa : prawdziwa historia o kotce

Wydawnictwo: Pojezierze
8370020569
zwierzęta, kotka
Evik

Kolejna z książek Jana Grabowskiego. Przedstawia ona historię kotki, która z powodu specyficznej łatki na grzbiecie została nazwana Europą.

źródło okładki: http://img.archiwumallegro.pl/?455870232

Evik | 2011-05-02
Na półkach: Przeczytane, 2010

"Europa : prawdziwa historia o kotce" jest kolejną, książką poświęconą zwierzętom. O kotce Europie autor wspomina w innych swoich książkach - "Puc, Bursztyn i goście". Te wspomnienia zachęciły mnie do poszukiwań książki opisującej dzieje tej kotki. Kotka z powodu specyficznej łatki na grzbiecie została nazwana Europą.
Książka jest dobra. Dużo bardziej podobały mi się jednak "Puc, Bursztyn i goście" oraz książka o Puchu.
Polecam jednak tę pozycję dla wszystkich miłośników książek J. Grabowskiego oraz dzieciom lubiącym historie o zwierzętach.

AldivonKacap | 2016-05-03
Scarlet | 2016-03-15