Succubus Revealed

Okładka książki Succubus Revealed Richelle Mead
Okładka książki Succubus Revealed
Richelle Mead Wydawnictwo: Cykl: Georgina Kincaid (tom 6) fantasy, science fiction
Georgina Kincaid (tom 6)
Succubus Revealed

Ten tom był trochę inny niż pozostałe. Moim zdaniem miał trochę mniej akcji, trochę mniej tajemnicy i trochę mniej melancholii. Ale mimo to wydaje mi się, że był najlepszy ze wszystkich.

To było satysfakcjonujące zakończenie serii, które w mojej opinii powinno przypaść wielu (wszystkim?) fanom do gustu. Z pewnością trafiło w mój (happy end, to mój ulubiony typ zakończenia). Trochę smutno było pożegnać wszystkich bohaterów i być może nieraz jeszcze wrócę do tej serii.

Zakończenie dosyć pospolite. Nie spodziewałam się niczego więcej. Bałam się, że z perspektywy czasu ciężko będzie mi wrócić do tego świata i stylu, ale nic bardziej mylnego - czytało się szybciutko i nawet mnie wciągnęło. Dla tych co czytali resztę serii można polecić.

Podobno dusze spadając na ziemię, rozbijały się na pół i teraz muszą się odnajdywać. To samo dotyczyły naszego sukuba i Setha :) choć nie podejrzewałabym o co chodzi z tym "drugim kontraktem". A Roman cóż... jego wybór

Średnia, ale co tu dużo mówić - w sam raz na raz. Choć wiem, że tego typu powieści nie są najlepsze i tak lubię się "odmóżdży6ć" przy czymś takim.

Cała seria jest dobra. Dobrze się czyta, często jest zabawnie. Bardziej to erotyk niż romans. Wątek romantyczny z początku ekscytujący, na końcu mnie zawiódł. Miałam nadzieję, że coś będzie między bohaterką i niegrzecznym chłopcem, a wybrała strasznego memłoka.

Myślę że była to najlepsza i najbardziej zaskakująca cześć.

Myślę że była to najlepsza i najbardziej zaskakująca cześć.

Przeczytana za poleceniem i lekko się rozczarowałam, choć cała seria ma jednak ręce i nogi. Ostatecznie jednak takie siedem/osiem na całą serię, a co! W końcu czytałam jednym tchem! :D

Cała seria o miłości Georginy i Setha właśnie się zakończyła. Lekka, wciągająca, przeczytana jednym tchem. I chociaż miałam nadzieję, że jednak Georgina będzie z Romanem (bardzo mu kibicowałam od 1 części),to ta książka mnie i tak usatysfakcjonowała. I chociaż była delikatnie przewidywalna, to i tak czytając cały proces piekielny prawie nieoddychałam. Myślę, że najlepsza część serii.

W końcu cała seria odhaczona.

Przyjemnie się czytało przygody podstępnego sukuba i jej towarzyszy. Georgina dążyła do celu, z małym poślizgiem, jednak nie poddawała się mimo trudów.
Roman, Carter, Jerome i Hugh pozostawiają w pamięci miłe doświadczenia, a związek Seta z Georginą pokazuję, że miłości doświadcza się na wielu płaszczyznach i na wiele sposobów.

Ostatni tom jest wisienką na torcie całej serii.
Wyjaśnia się wiele spraw, losy bohaterów docierają do punktu kulminacyjnego.
Krótka, ale jak najbardziej potrzebna. Daje poczucie spełnienia i domyka historię, w którą wkręciło się przez poprzednie tomy.
Na spokojnie można powiedzieć "Koniec".

W końcu cała seria odhaczona.

Ostatni tom...

Koniec książki do przewidzenia. Choć sporo rzeczy się wydarzyło. Świetna seria.

Koniec książki do przewidzenia. Choć sporo rzeczy się wydarzyło. Świetna seria.