Daleki patrol

Okładka książki Daleki patrol
Robert A. Heinlein Wydawnictwo: SFAN-Club Seria: Klasycy Współczesnej SF fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Klasycy Współczesnej SF
Starman Jones
SFAN-Club
1986-01-01
1986-01-01
Robert Reszke
kosmos podróże

Okładka książki Drugie lądowanie Władlen Bachnow, Dymitr Bilenkin, Ben Bova, Ray Bradbury, Fredric Brown, Kir Bułyczow, Thomas M. Disch, Randall Garrett, Ron Goulart, Harry Harrison, Robert A. Heinlein, Shinichi Hoshi, Langdon Jones, Morio Kita, Cyril M. Kornbluth, Tuli Kupferberg, Raphael A. Lafferty, Keith Laumer, C. C. MacApp, Dean McLaughlin, William F. Nolan, Rick Norwood, Frederik Pohl, Mack Reynolds, Bob Shaw, Robert Sheckley, Henry Slesar, Władimir Szczerbakow, Ilja Warszawski, Jack Williamson
Ocena 8,0
Drugie lądowanie Władlen Bachnow, Dy...
Okładka książki The Science Fiction Hall of Fame, Vol. 2-A Poul Anderson, Ben Bova, John W. Campbell, Robert A. Heinlein, Cyril M. Kornbluth, Henry Kuttner, C. L. Moore, Lester del Rey, Eric Frank Russell, Cordwainer Smith, Theodore Sturgeon, Herbert George Wells, Jack Williamson
Ocena 0,0
The Science Fi... Poul Anderson, Ben ...
Okładka książki X Minus One 2 Isaac Asimov, James Blish, Ray Bradbury, Frederic Brown, Algis Budrys, Mark Clifton, Philip K. Dick, Gordon R. Dickson, James Gunn, Robert A. Heinlein, Fritz Leiber, Murray Leinster, Katherine MacLean, H. Beam Piper, Frederik Pohl, Frank M. Robinson, Ross Rocklynne, Michael Shaara, Robert Sheckley, Clifford D. Simak, Theodore Sturgeon, L. Sprague de Camp
Ocena 0,0
X Minus One 2 Isaac Asimov, James...

więcej Więcej

Jako fan dziaderskiej SF czuje się usatysfakcjonowany. Śledzimy losy bohatera, który jako jedyną drogę wyrwania się ze swojego "galaktycznego zadupia", wybiera karierę we flocie.

Ot taka sobie powiastka o podróży w kosmos, obecnie raczej nie ruszy czytelnika.

Typowa powieść młodzieżowa dla chłopców, trochę przygody SF plus męski model zachowań do naśladowania ...

Dla osób dorosłych - warte przeczytania o tyle, że można zobaczyc jak bardzo zmieniło się społeczeństwo USA od lat 50-tych i rozumienie męskiej postawy do naśladowania.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Lekkie, przyzwoite s-f w sam raz na krótkie oderwanie się od rzeczywistości ;)

Miłośnicy podróży kosmicznych będą zadowoleni :)

• Fantastyka
  • Science Fiction
  • Boox na booki - czyli mam czytnik :)
  • 2020
  • 2017
  • Niedokończone opowieści....
  • Posiadam e-book

Dodaj cytat z książki Daleki patrol