Bieganie metodą Danielsa

Daniels running formula
sport
978-83-930794-7-6
bieganie trening sport

Dzięki tej książce poprawiłem czas w półmaratonie . Polecam .

Świetna książka dla każdego biegacza, który chce zrozumieć swój trening albo jeśli sam chce w prawidłowy sposób go sobie ułożyć. Dobra dla początkujących trenerów. Wiele bardzo fajnych tabelek, które są niezwykle przydatne. Bardzo podobał mi się układ książki. Rozdziały są poukładane w przemyślany sposób, Wiele ważnych kwestii jest w tej książce poruszonych. Napisana...

Wspaniala rzecz. Sporo konkretow.

Jedna z najważniejszych i najlepszych książek o metodach treningowych, badaniach, tabelach pomiarowych, ale raczej tylko dla biegaczy

Wbrew częstym opiniom na "lubimy czytać", wcale nie uważam, że książka jest przeznaczona wyłącznie dla bardziej zaawansowanych biegaczy. Autor każde zagadnienie przedstawia jasno, w dodatku wszystko jest podparte badaniami naukowymi. Po przeczytaniu wiemy który trening do czego służy i jakie daje efekty. Wszystko stanowi jedną, zwartą całość. "Daniels" ma tę przewagę, że...

Dla wszystkich, którzy o bieganiu myślą poważnie. Jeżeli wydaje Ci się, że bieganie jest tylko przebieraniem nogami, przeczytaj ..

Nie jest to książka, którą można przyswoić na raz. Raczej pozycja z którą się pracuje i do której się cyklicznie wraca.

Świetny poradnik dla chcących zacząć biegać oraz tych którzy posiadają już doświadczenie na tym polu. Dużo cennych wskazówek jak układać plany treningowe i w jakim tempie biegać różne z elementów treningu biegowego. Warta zakupienia choć uprzedzam, że aktualnie bardzo trudno ją dostać.

Podstawy metodyki treningu dla biegacza, raczej średnio i mocno zaawansowanego. Polecam.

książka treningowa

Książka napisana przez profesora dla studentów, którzy muszą to po prostu zakuć. Ja przywykłem już do takiego stylu pisania (uczelnie techniczne uczą czytać takie nieprzystępne dzieła). Ale to nie jedyny problem. Daniels bazuje na swoich doświadczeniach a doświadczenia zbierał podczas pracy ze sportowcami-zawodowcami. Przez to książka adresowana jest głównie do zawodowców,...

• Bieganie
  • Sport