Szczęście czy fart?

Okładka książki Szczęście czy fart?
Alex Rovira CelmaTrias de Bes Fernando Wydawnictwo: Amber nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
La Buena Suerte. (Good Luck: Creating the Conditions)
Amber
2017-06-08
2014-06-17
Danuta Górska
szczęście powiastka filozoficzna

Poszukiwanie zaczarowanej koniczyny może zmienić wszystko. Przewrócić życie do góry nogami. Zmienić priorytety. Zawrócić w głowie. Zanim to się stanie, poznaj historię, która zainspirowała wielu ludzi – Szczęście czy fart?, autorstwa Fernanda Trias de Bas. Opowiada o dwóch rycerzach, którzy postanowili odnaleźć koniczynę, aby zyskać wieczne szczęście. Nie dostali żadnej...

Przeczytałem ten tytuł z rekomendacji trenera piłki nożnej Pana Jacka Magiery, który wszystkim swoim podopiecznym daje egzeplarz tej książki do przeczytania. Jest to lekka i pozytywna pozycja która skłania nas do zastanowienia nad sobą. Książkę czyta się szybko i przyjemnie.Polecam dla ludzi na zakręcie życiowym jak i wszystkim szczęściarzom.

Rewelacyjna książka pokazująca czym jest szczęście i jak je tworzyć w życiu! Bardzo polecam :) czyta się ją bardzo szybko wystarczy 2 godziny i kubek gorącej herbaty :)

krotka, szybka i pokazujaca ze jesli komus wyszlo to wlozyl on cos wiecej, a nie ze mial tylko szczescie :)

Ksiazka na dwie godziny. Dla mnie nic przelomowego ale polecilbym ja zwlaszcza tym, ktorzy lubia ponarzekac.

W dobie coraz powszechniejszych problemów mentalnych czy motywacyjnych wśród ludzi, jest to opowiadanie nader pouczające i pokrzepiające, skłaniające do "wzięcia się w garść", aby kreować swoje życie i nie poddawać go przypadkowi. Cieszę się, że ją przeczytałem, natrafiając na nią w dość przypadkowy sposób.

Ciekawa powieść, o tym co ważne i jak budować szczęście. Warta przeczytania i myślę, że co jakiś czas będę do niej wracał. Koniec z wymówkami, trzeba działać :)
Polecam
Pozytywnie nastraja do życia.
Ja tego potrzebowałem.

"Opowieść o szczęściu... nigdy nie trafia do ciebie przypadkiem."

Naprawdę wspaniała ksiązka,mogę śmiało polecić kazdemu niezależnie od wieku,dobry zastrzyk motywacji do dzialania pokazuje ze nic w życiu nie przychodzi bez wysiłku jak i to ze nie warto słuchać ludzi którzy twierdzą ze nie dasz rady czegoś zrobić/osiągnąć.Minusem jest to ze jest krótka,ale nadrabia przekazem.
Polecam!

Absolutnie ponadczasowa przypowieść o różnicy między szczęściem i fartem, godna polecenia czytelnikom w różnym wieku, z różnych kultur, różnych wyznań.

Ogolnie trzeba ta powiastke /bajeczke /przypowiesc o dwoch rycerzach i koniczynce ocenic pozytywnie ze wzgledu na jej pozytwne przesłanie ze często szczęsciu trzeba pomoć :)

Objetosciowo blizej do instrukcji obsługi jakiegos urzadzenia lub dluzszej broszury niż do ksiązki . Ostatnie 20- 30 stron to glownie pojedyncze cytaty na kazdej stronie . W sam raz na 30 minut...

• 2018
  • 2019