Rozmowy, wywiady, spotkania

1999-01-01
Robert Reszke
psychoanaliza analiza jungowska psychologia głębi wspomnienia Robert Reszke

więcej Więcej

Ponieważ język rozpraw Junga jest językiem akademickim i wymaga sporej dozy uważności, ogromną przyjemność sprawiają te publikacje w których można poznać jego życie i idee bardziej od kuchni, z osobistej i "ludzkiej" perspektywy. Książkę czyta się jak dobrą powieść, pod warunkiem oczywiście zainteresowania psychologią analityczną i postacią samego Junga.

.:exile:.

• Psychologia
  • Może kiedyś
  • Nauki społeczne - psychologia
  • Rok 2006
  • Dzienniki_Listy_Wspomnienia
  • Phrenos

Dodaj cytat z książki Rozmowy, wywiady, spotkania