Paranormalność

Okładka książki Paranormalność Kiersten White
Okładka książki Paranormalność
Kiersten White Wydawnictwo: Amber Cykl: Paranormalność (tom 1) fantasy, science fiction
Paranormalność (tom 1)
Paranormalcy
Amber
2011-01-01
2011-01-01

Fajna historia napisana w bardzo latwym i przyjaznym stylu, jak dla mnie za mało akcji za dużo miłosnych rosterek nastolatków:)

Lekka i przyjemna książka. Rozmyślania głównej bohaterki czasem trochę przydługie, ale jak się przebrnie przez dziwny początek to potem już się samo czyta.

Książka jest przyjemna i lekka ma ciekawą historię jak i bohaterów.
Szybko się ją czyta. Mi przypadła do gustu nawet bardzo

Książka jest przyjemna i lekka ma ciekawą historię jak i bohaterów.
Szybko się ją czyta. Mi przypadła do gustu nawet bardzo

1997

Ja jestem na troszeczkę za stara już ale młodsi czytelnicy będę się świetnie przy niej bawić

Dobra książka młodzieżowa, serdecznie polecam :D

Dobra książka młodzieżowa, serdecznie polecam :D

Ciekawa książka, wciągnęła mnie, ale bardzo szybko się skończyła. Mimo tego akcja fajna ale główna bohaterka lekko mnie denerwowała, na szczęście nie było to na tyle częste by przeszkadzało wiec polecam

Ciekawa fabuła ale trochę zagmatwana. Do końca nie wiedziałam o co tak naprawdę chodzi. Do tego nastolatka z problemami, która pragnie życia jak z serialu...

Paranormalność książka która przekonała mnie do siebie swoją okładką i pozwoliła boleśnie się przekonać że znane przysłowie nie kłamie.
Autorka miała wspaniały pomysł historię, ciekawie wykreowany świat ale już po pierwszej stronie zanim się z nim zapoznałam miałam ochotę pozbyć się książki. Całość jest napisana bardzo nieskładnie na poziomie wypracowań z podstawówki. Wiele wydarzeń jest pominiętych na siłę i czuje się jakby autorka nie miała pomysłów jak wybrnąć z danej sytuacji.
Nie mniej pomysł na książkę jest dość oryginalny i kiedy już przestawimy się na poziom tekstu zaczynamy dostrzegać całą gamę pozytywów. Są one okraszone irracjonalnymi sytuacjami gdy na przykład: postać przybywa w ważnej sprawie po czym po przywitaniu się wychodzi bo dialog przybrał zbyt rozbudowaną formę.
Ogólnie wydarzenia są jednak na tyle wciągające że warto książkę przeczytać szczególnie w młodym wieku.

Bardziej dla nastolatków, ale może być.

Bardziej dla nastolatków, ale może być.

Bardzo średnia. Spokojna, wartka akcja, jeśli ktoś lubi zawiłości tak jak ja, ta książka nie przypadnie mu do gustu