Kocham Cię, Danny

2010-03-26
Karolina Sobiepanek
Hilary Freeman literatura młodzieżowa

więcej Więcej

Bardzo fajna, wzruszająca młodzieżówka. Szybko się czyta. Historia trudna, wzbudzająca bardzo wiele emocji. Warto przeczytać.

Książka bardzo ciekawie napisana, posiadająca drugie dno. Wiele elementów ma podłoże filozoficzne ale sprawdza się również jako miłe "romansidło" :)

Bardzo podobna książka do przeznaczonych

Książkę czyta się lekko i przyjemnie, mimo że autorka porusza w niej takie zagadnienia jak chociażby skłonności autodestrukcyjne. Zdecydowanie wyróżnia się na plus wśród pozycji o podobnej tematyce miłosnej dla nastolatek, młodych kobiet. Historia Naomi pozwala nam zanalizować i "rozłożyć" jej związek na części pierwsze, dzięki czemu widzimy, że drobne rzeczy, szczegóły...

Ciekawa lecz nie powala z nóg, ale i tak polecam czytać powieść o życiowych problemach.

Nie potrafię opisać tej książki, ponieważ wzbudziła we mnie zbyt dużo i jednocześnie zbyt mało emocji. Powiem jedno. Gdyby Naomi naprawdę kochała Danny'ego, nie opuściłaby go.

WYZWANIE CZYTELNICZE 2015
#39 - Książka z dołu twojej listy książek do przeczytania.

Nie oczekiwałam od tej książki za wiele. Ot, taki zwyczajny romans. Nic nadzwyczajnego, jednak ciekawe zakończenie i barwne postacie urzekają. Doskonała na zimowy wieczór. :)

Moja ulubiona książka! :***
Piękna opowieść o dziewczynie z dobrego domu i bogatym członku zespołu "Wonderfulls".
Nie, nie i nie. To nie jest żadne cukierkowe romansidło! Myślałam, że kupię słodkie oraz relaksujące opowiadanie - bach! To przejmująca wspaniała historia, którą przeżywałam razem z Naomi. Czułam, że czytam właśnie MÓJ pamiętnik, to ja zakochałam się w Dannym...

Skąd takie wysokie oceny?! Ta książka ma słabą, pretensjonalną wręcz fabułę. Główna bohaterka nie grzeszy mądrością, wali jakimiś pseudo-wyszukanymi cytatami o życiu i miłości, a reszta postaci wcale nie jest lepsza. Wszystko jest takie płaskie, mdłe, bez smaku - jak zupka chińska. Niewyszukane słownictwo, proste zdania, praktycznie zero jakiejś ciekawej akcji......

To chyba najbardziej życiowa książka Hilary Freeman jaką dotychczas przeczytałam. Jak we wszystkich, za historią młodych ludzi kryją się życiowe problemy.
Bardzo szybko się ją czyta, ja zrobiłam to w niecałe dwa dni.
Nie zwracajcie uwagi na zapowiadającą banalne zakochanie nastolatków okładkę, bo bohaterowie są naprawdę sympatyczni i mają prawie 20 lat. Ale wszystkie...

• Z biblioteki
  • Chcę w prezencie