Mój Sąsiad Celebryta

młodzierzowa gwizdy
literatura dziecięca
978-83-62955-01-5
młodzierzowa gwizdy

Bardzo fajna książka dla nastolatek. Myślałam, że będzie to typowa powieść o miłości, a jednak zakończenie mnie zaskoczyło... Nieporuszany dotąd w żadnej książce, którą czytałam, temat o sąsiedzie celebrycie. Lektura do przeczytania w jeden dzień ze względu na ilość stron. Moim zdaniem godna polecenia dla młodych dziewcząt, które szukają w książkach wątku miłosnego osób w...

Zajebista

Szczerze mówiąc kiepskie.Nie polecam dla kogoś kto szuka czegoś WOW.Mogę jedynie polecić na jeden wieczór,typowa miłosna opowiastka o nastolatkach.I do tego ona jak zawsze musi wybrać.Totalna nuda.Może i czytałam lepsze książki ale ta jest nawet ok.

Dobra powieść dla młodzieży, oddająca realia jej życia. Fascynacja idolem, przyjaźń, miłość to rzeczy, które można znaleźć w tej książce.

Ta książka, choć trochę nieprawdopodobna, podobała mi się. Tytuł wydawał mi się trochę oklepany, tak samo jak początek historii. Jednak główna bohaterka, jej tata i oczywiście gwiazda zaskoczyli mnie. W pozytywnym sensie. Znana osoba nie jest idealna, dziewczyna nie zakochuje się w tym, kim podejrzewałam. Zakończenie mnie nie zaskoczyło, jednak jest jak cała książka -...

Książka jak książka. Nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia. Liczyłam na coś ciekawszego... W pewnym momencie stwierdziłam, że aż się zmęczyłam czytając ją. Jak na mnie już chyba zbyt dziecinna. Może młodsze czytelniczki lepiej odbiorą tą książkę.

Książka mnie rozśmieszyła, przez fabułę, która była nieprawdopodobna, a jednak :)

Wkrótce...

Zwykła książka dla nastolatek. Tylko takich młodszych. Jak dla mnie już nieco za dziecinna, choć pamiętam jak sama miałam podobne 'problemy'. Tak czy inaczej umiliła mi popołudnie.

Bardzo fajna i wartościowa książka ;)

Dyskusje

• Z biblioteki