Zakochana Tessa

2009-01-01
Iwona Libucha
Kate Le Vann literatura młodzieżowa pierwsza miłość

więcej Więcej

Niby książka dla nastolatek, ale czytając ją kilkukrotnie wzruszam się za każdym razem

Na półkach: , , , , , , , , , , , ,

Ładna książka o miłości. Przyjemnie się czyta. Szkoda że tak się kończy.

Super książka, przeczytałam ją przez totalny przypadek... bo rzadko czytam takie książki, ale bardzo mi się spodobała:)

Nawet całkiem fajna młodzieżowa opowieść o miłości. Bardzo wzruszająca i wciągająca.

Zdecydowanie lepsza od Letniej Przygody, ale i tak za bardzo przesłodzona.

Z "Zakochaną Tessą" miałam styczność kilka lat temu. Choć nie przepadam za "romansidłami"... ten był wyjątkowy. Pamiętam, że chwilowo zawładnął moim światem, a to rzadkość. Uosabiałam się z główną bohaterką, do dziś pamiętam niektóre przeczytane linijki. Śmiałam się, płakałam. Cóż mogę dodać, trzeba to przeczytać, żeby wiedzieć o czym mówię.

Brak słów by opisać tak dobrą książkę .Przeczytam jeszcze raz ;)

Ta książka bardzo mi się spodobała, jest jak dla mnie świetna.Opowiada o prawdziwej miłości. Płakałam przy niektórych momentach.

Piękna książka. Niezwykle wzruszająca. Uwielbiam książki Kate le Vann. Są po prostu cudowne. Polecam!!! ;)

Książka która z góry wydaje się być jedna z wielu przesłodzonych miłosnych historii zakończonych happy end'em, ale nie jest taka.
Zakończenie zaskakuje i wzrusza.

• Z biblioteki
  • Chcę w prezencie