Piętno nocy

Okładka książki Piętno nocy Agata Suchocka
Okładka książki Piętno nocy
Agata Suchocka Wydawnictwo: Virtualo, Empik Go Cykl: Daję Ci wieczność (tom 5) fantasy, science fiction
Daję Ci wieczność (tom 5)
Virtualo, Empik Go
2023-05-08
2023-02-16
wampiry erotyka romans

Okładka książki Odmęt. Antologia morska Silke Brandt, Mort Castle, Filip Duval, Bruce Golden, Michał P. Kadlec, Mariusz Kaszyński, Anna Kłodnicka, Rafał Łoboda, Agnieszka Osikowicz-Chwaja, Romuald Pawlak, Jacek Pelczar, Michał Pleskacz, Krzysztof Rewiuk, Agata Suchocka, Emilian Wojnowski, Martyna Wróbel
Odmęt. Antolog... Silke Brandt, Mort ...
Okładka książki Sny umarłych 2023. Polski rocznik weird fiction Dagmara Adwentowska, Daria Banasiewicz, Aleksandra Bednarska, Filip Duval, Agnieszka Fulińska, Elana Gomel, Justyna Hankus, Katarzyna Ophelia Koćma, Dariusz Ludwinek, Marcin Mleczak, Olaf Pajączkowski, Aleksander Paradowski, Przemysław Poznański, Krzysztof Rewiuk, Agata Suchocka, Sylwia Wełna, Adam Włodarczyk, Małgorzata Żebrowska
Sny umarłych 2... Dagmara Adwentowska...

Wampirza rodzina się powiększa, jedni chcą mieć nad tym pełną kontrole, inni przyzwyczajają się do nowej istoty bardzo powoli. w obliczu zagrożenia wszyscy podejmują działania. bohaterami targają różne uczucia ale jest w tej historii wyczuwalna czułość. pięknie pani Agata pisze, cudownie pan Filip interpretuje.

Cały cykl odsłuchiwałam i lektor w tym przypadku pasuje do książek w 100%. Kolejna część , na którą czekałam i kolejny raz się nie zawiodłam.

Piąty tom świetnego cyklu Daję ci wieczność.
Thomas dowiaduje się , że zostanie ojcem. Lothar nie przyjmuje tego dobrze i wyjeżdża do Paryża . Planowany krótki pobyt zmienia się w ponad roczny. W tym czasie jest odcięty o wszelkich informacji . A tymczasem w Nowym Orleanie nie wszystko idzie zgodnie z planem Armaniac’a.
Książka ukazała się na razie w wersji audio, w rewelacyjnej interpretacji Filipa Kosiora. Czekam na tom szósty. Polecam gorąco .

Piąty tom świetnego cyklu Daję ci wieczność.
Książka ukazała się na razie w wersji audio, w...

• Nowe serie kontynuacja
  • Wyzwanie czytelnicze 2023
  • Lgbt
  • Chcę (poziom 3)

Dodaj cytat z książki Piętno nocy