Duchy koni przemówiły

Konie Poradniki

DUCHY KONI PRZEMÓWIŁY 🌹
🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
Witajcie Moliki

,, Duchy koni przemówiły " to książka pełna przemyśleń, skupienia, miłości.
Myślę że każdy z Nas zdaje sobie pytanie czy istnieje jakiś inny wymiar, gdzie Nasza dusza powędruje jak już dobiegnie koniec Naszej egzystejcji.
A czy zdajemy sobie sprawę że zwierzęta też mają duszę?
W tym wypadku konie.
To silne piękne zwierzęta obdarzone wręcz nie samiwitą energią, wyczuciem, instytktem. Choć podziwiamy ich siłe są delikatne, czułe na rzeczy których człowiek nie zauważa.
Dychy koni przemówiły to książka w której autorka jest naszym łącznikiem pomiędzy końmi a nami .W jej książce poprzez miłość do koni możemy odnaleźć samego siebie, gdzieś tam zagubionego w tym naszym biegu za codziennością. Odnaleźc harmonię z samym sobą.

Co jeszcze duchy koni mają Nam do powiedzenia?

Jakie wskazówki możemy czerpać od tych pięknych ,mądrych zwierząt.?

Musicie koniecznie sami przeczytać!

Być może,,DUCHY KONI PRZEMÓWIŁY "
Pomogą Wam odnaleźć zagubioną drogę w tym świecie pełnym chaosu!

DUCHY KONI PRZEMÓWIŁY 🌹
🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
Witajcie Moliki

,, Duchy koni przemówiły " to książka pełna przemyśleń, skupienia, miłości.
A czy zdajemy sobie sprawę że zwierzęta też mają duszę?
W tym wypadku konie.
To silne piękne...

"Prosimy cię, żebyś zakochał się w całym Życiu i wszystkim, co żyje i co oddycha."

Ta książka jest niesamowita! To była tak piękna, tak komfortowa lektura, tak bardzo ze mną rezonująca, z przekazami docierającymi prosto do duszy 💞🥺

Chciałam się nią delektować, czytać po kilka stron do porannej kawy, a wyszło na to, że skończyłam ją w ciągu 3 dni! Użyłam mnóstwa znaczników i najchętniej zaznaczałabym każdą stronę. Mam tyle cytatów, że nie wiedziałam, które wam pokazać i mam nadzieję, że te, które ostatecznie wybrałam, zachęcą was do zainteresowania się nią.

"Duchy Koni Przemówiły" to książka o...

💞 MIŁOŚCI

📖 "Czy rozumiesz, że aby nas odnaleźć, musisz najpierw odnaleźć głęboką, bezwarunkową miłość do siebie?"

💞 JEDNOŚCI

📖 "Ponieważ jesteśmy częścią i jesteśmy połączeni ze wszystkim, co istnieje i jesteśmy stworzeni z tego samego źródła energii, jesteśmy nierozerwalnie związani ze wszystkim co jest."

💞 ODKRYWANIU SIEBIE

📖 „Możemy zaoferować ci coś znacznie większego, jednak żeby naprawdę nas zrozumieć, musiałbyś nas ZOBACZYĆ... a żeby to zrobić, musiałbyś najpierw zobaczyć samego siebie."

💞 HARMONII i BYCIU W TU I TERAZ

📖 "Aby żyć w tej harmonii, musicie być w pełni obecni."

💞 ODNAJDYWANIU WŁASNEJ DROGI I KROCZENIU NIĄ

📖 "Nie musisz przywiązywać tak dużej wagi do tego, dokąd zmierzasz. Ponieważ w tym wszystkim wcale nie chodzi o to, żeby gdzieś dotrzeć - ale o każdy krok, jaki stawiasz podczas wędrówki."

💞 oraz o WSPÓLNEJ, PEŁNEJ ZROZUMIENIA PODRÓŻY ZE WSZYSTKIM CO ŻYJE razem z nami na tej planecie

📖 "Stań się jednością ze swoim otoczeniem. Stań się jednym, a stając się jednym, staniesz się również jednym ze wszystkim co jest, włącznie ze zwierzętami."

Jestem niesamowicie wdzięczna, że ta książka trafiła w moje ręce ❤🙏 Zdecydowanie wskakuje na moją (nie tak długą, bo nie łatwo tam trafić) listę totalnych perełek! 🤩

IG @elizaartsoul

Kolejna pozycja, która mnie intryguje. Książki, w których uwzględniona jest osoba, która ma nie-fizyczny kontakt z innym światem, z duchami w tym przypadku koni, które żyją, to dla mnie nowość. Nigdy nie zagłębiałam się w takie tematy, dlatego też podeszłam do tej książki z lekkim umysłem i bez żadnych uprzedzeń, z czystej ciekawości.
Konie to bardzo mądre zwierzęta. Przypisana jest im szeroka symbolika. Autorka w swoje książce przekazuje mądrość, którą przekazały jej konie, doprawiając treść swoimi przemyśleniami i radami.
,,Duchy Koni Przemówiły" Kathy Pike to książka zdecydowanie dla osób, które szukają wewnętrznego spokoju, pragną odcięcia się na chwilę od chaosu, czy też wzmocnienia siebie i poszukują nadziei na lepsze jutro. Ludzie, którzy potrafią rozmawiać ze zwierzętami, rozumieją je lepiej niż inni, zawsze mnie pozytywnie zaskakiwały. W tym przypadku konie poprzez Kathy Pike przekazują informację jak znaleźć harmonię na tym świecie i na co zwrócić szczególną uwagę, jak postrzegać to, co nas otacza. To też idealna pozycja dla osób, które kochają konie. Jednak wymaga ogromnego skupienia. Jeśli ktoś siedzi w tym temacie , to będzie to dla niego łatwa książka. Osoby, które po raz pierwszy mają styczność z tym tematem, mogą na początku gubić się w treści. Czytając w pełnym skupieniu, znajdziemy wiele wskazówek, odnajdziemy ścieżkę, którą chcemy kroczyć. Spodobało mi się w tej książce to, że autorka bardzo indywidualnie podeszła do tematu i dozowała nam informacje w odpowiedni sposób, abyśmy po pierwsze nie zniechęcili się, a po drugie wynieśli jak najwięcej wiedzy dla samych siebie.
To taka szczególna pozycja na rynku, tak myślę. Niecodzienna i wyjątkowa. Wydaje mi się, że wielu z Was znajdzie w tej pozycji coś dla siebie. Ja znalazłam w niej wiele na temat odnalezienia spokoju ducha.

Konie to bardzo mądre zwierzęta....

🐴RECENZJA 🐴

129/2022 "Duchy Koni Przemówiły. O Miłości, Obecności i Harmonii w Chaotycznym Świecie" - Kathy Pike.

Zacznę od tego, że książka ta wymaga dużo skupienia i energii podczas czytania. Potrzebny jest do niej bezwzględny spokój i brak jakiegokolwiek rozproszenia. A że mój czas ostatnio szybko ucieka, jak to w grudniu, czytanie tej lektury zajęło mi nieco dłużej niż zazwyczaj. Mimo to, chciałabym Wam dziś krótko przedstawić, o czym jest ta publikacja, czego możemy się z niej dowiedzieć ( i przy okazji nauczyć) oraz jak rady w niej zawarte, wykorzystywać w codziennym życiu.

Przede wszystkim pragnę Wam uświadomić, że do tej książki musicie mieć odpowiednie podejście. Autorka bowiem opisuje nam swoją relację z duchami koni, żyjącymi(i tu zwracam uwagę) w alternatywnym świecie. Owe zwierzęta są tutaj przedstawione jako duchowi przewodnicy. Poprzez połączenie z Panią Kathy, mają przekazać nam swoją wiedzę, spostrzeżenia oraz ich postrzeganie różnego typu spraw. Pisarka wie, jak rozmawiać z końmi. Czerpie z ich mądrości potrzebną siłę, energię, pomoc i wsparcie, którą dzieli się z czytelnikami. Książka zawiera wiele odniesień do medytacji, słuchania własnej intuicji oraz wewnętrznego głosu. Na podstawie własnych doświadczeń, Autorka pokazuje nam jak łączy je z wiedzą i energią, którą zdobywa od tych wyjątkowych zwierząt. Jest to publikacja, która pozwala nam bardzo szczegółowo zajrzeć wewnątrz siebie oraz skłania nas do wielu refleksji. Możemy zastanowić się nad wieloma sprawami, a czasem zdarzyć się też może, że niektóre nasze nawyki lub sposób zachowania zechcemy zmienić.

W tej książce, odnajdą się zarówno osoby, które kochają konie jak i takie, które poszukują własnego ja. Konie odgrywają tutaj bardzo istotną rolę, jaką jest nauka nas ludzi jak mamy postrzegać świat i co zrobić, by osiągnąć całkowitą harmonię. Bardzo ważne zadanie w tym przekazie, odgrywa również Matka Ziemia. Konie pokazują nam, że tylko pełne połączenie ze zwierzętami, z naturą i z własnym ja, da nam pełną energię, radość, spokój i światło. Publikacja ta, jest skierowana do szerokiego grona odbiorców, którzy chcą osiągnąć całkowity spokój ducha. Dzięki tej lekturze, mogą oderwać się chociaż na jakiś czas od wszelkiego chaosu i poczuć się naprawdę wolnym. Pozycja ta pozwala całkowicie się wyciszyć, uspokoić i wsłuchać w głąb siebie. Dzięki radom tutaj zawartym, możemy posłuchać własnego ciała oraz połączyć się z duchami koni. Jednak, aby w pełni czerpać z tego połączenia, musimy pozbyć się wszelakich myśli. Mamy być po prostu "czyści" i otwarci na słowa, które te istoty chcą nam przekazać. Musi nas przepełniać wiara, dobroć oraz chęć bliższego zaprzyjaźnienia się z nimi. Podczas takich seansów mamy znaleźć nadzieję, ukojenie oraz maksymalnie naładować akumulatory.

Muszę przyznać, że jest to dla mnie wyjątkowa pozycja z wielu powodów. Najważniejszym jest chyba to, że nie czytałam wcześniej książek tego typu. Nie wiedziałam, jak się odpowiednio zabrać do tego tematu. Jednak, gdy już zaczęłam się wczytywać w słowa Autorki, to uświadomiłam sobie, jak ważne jest pełne skupienie do tej lektury. Dlatego też czytanie tej pozycji zajęło mi sporo czasu, bo musiałam być maksymalnie skupiona i wypoczęta, aby dobrze zrozumieć zawarte tutaj treści. Ta publikacja jest dla mnie bardzo ciekawym doświadczeniem i sądzę, że być na niektóre sprawy spojrzę teraz nieco inaczej. Przede wszystkim jednak, ta lektura to była wspaniała przygoda, pełna intrygujących wątków oraz dająca możliwość poznania spraw dotąd mi nieznanych. Widzimy tutaj podejście coacha i koni, które w tym wypadku, są również naszymi nauczycielami. To bardzo ciekawe doświadczenie.

Jeśli lubicie nietypowe publikacje, szukacie własnego ja, zastanawiacie się jak osiągnąć pełną harmonię i lubicie konie, to odnajdziecie się w tej pozycji. Bardzo dziękuję Wydawnictwo Biały Wiatr za egzemplarz do recenzji. Przyznaję 8 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐/10 punktów.

🐴RECENZJA 🐴

W Duchy Koni Przemówiły: o miłości, obecności i harmonii w świecie chaosu, Kathy Pike nawiązuje kontakt przez zasłonę (między światami) z dobrotliwymi i mądrymi Duchami Koni. Te nie-fizyczne istoty są pomocnymi sprzymierzeńcami, a ich przesłanie miłości skierowane do ludzi zostało przekazane kanałem stworzonym z czułością i mocą przez Kathy, która zapragnęła podzielić się ich perspektywą na różne sprawy.

Kochani kto mnie zna wie że cenię sobie w życiu spokój. Książkę zaczęłam czytać w ciężkim dla mnie czasie myślę że każdy ma gorsze dni. Dzięki niej poczułam wewnętrzny spokój autorka tak wciągnęła mnie w książkę że zapomniałam o swoich problemach.
Konie to piękne istoty które kocham całym sercem lecz, to jednak książka nie tylko dla miłośników koni. Każdy, kto szuka wytchnienia od świata chaosu, w którym żyjemy, znajdzie pociechę i nadzieję w przekazach, jakimi dzielą się głosy przodków.
Więc kochani myślę że to idealna książka na wieczorny odpoczynek po codziennej gonitwie w naszym życiu lub po zakupowym przedświątecznym szale 😉

Dodaj cytat z książki Duchy koni przemówiły