Znaki zodiaku. Moc astrologicznych więzi

Wydawnictwo Kobiece
2024-02-28
2024-02-28
Katarzyna Zielińska

Jesteście fanami horoskopów❓️🤔 Regularnie sprawdzacie, co czeka Was w nadchodzącym dniu, tygodniu czy miesiącu? Wiedza o tym, co gwiazdy mają do powiedzenia na temat Waszego życia i relacji z innymi jest Wam absolutnie niezbędna? 🪐✨️ Jeśli tak, to musicie poznać książkę "Znaki zodiaku. Moc astrologicznych więzi" autorstwa Alise Morales. Jest to coś kompletnie innowacyjnego i mocno wyróżniającego się na tle innych tego typu przewodników❗️😍

Ta książka to prawdziwa perełka, która zaskakuje już od pierwszych stron, ponieważ wprowadza nas w świat astrologii z dużym przymrużeniem oka. 😉 Autorka, pasjonatka astrologii i komiczka, bierze pod lupę wszystkie znaki zodiaku i rozkłada je na czynniki pierwsze, doprawiając ciekawe i wartościowe informacje sporą dawką humoru. 🤪 Kiedy czytałam o tym, co poszczególne znaki zabrałby na bezludną wyspę, jakich wymówek najczęściej używają w pracy, bez czego nie dadzą rady położyć się spać, czy też co robią w dniu wypłaty, dosłownie nie mogłam powstrzymać się od śmiechu. 🤣 Alise Morales sprawiła, że astrologia okazała się być nie tylko pouczająca, ale i niesamowicie rozrywkowa. 👍 Z książki dowiadujemy się sporo o swoim znaku zodiaku, ale też czerpiemy istotną wiedzę o innych, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrozumieć, jakimi motywacjami kierują się nasi bliscy, 😌 czy też poznać znaki, z którymi jesteśmy w stanie łatwo nawiązać więź. Ta pozycja to wspaniały przewodnik po międzyludzkich relacjach❗️🤩

"Znaki zodiaku. Moc astrologicznych więzi" to prawdziwa skarbnica wiedzy, ciekawostek i rozrywki, przy której nie ma mowy o nudzie. 🙅‍♀️ Dzięki oryginalnemu i innowacyjnemu podejściu autorki, nie jest to tylko sucha lektura, ale przystępny, zrozumiały i wciągający przewodnik po astrologicznym świecie. 📚👌 I wcale nie musicie być wielkimi fanami tematu, aby czerpać przyjemność i radość z tej lektury. Polecam ją gorąco każdemu, bo nieczęsto się zdarza, aby książka oferowała taką mieszankę wiedzy, rozrywki i..., pięknych ilustracji❗️☺️

Witajcie dziś przychodzę do Was z recenzja świetnego poradnika z zakresu astrologii. W sposób mega pozytywny możemy dzięki niemu poznać siebie jak i innych. Jak widzicie książka jest bardzo barwna i ma naprawdę ciekawie opisy wiec szybko i miło się ja czyta.
Przewodnik jest napisany w lekkim stylu z pozytywnym poczuciu humoru.
Oprócz wielu licznych porad i wskazówek znajdziecie tu ogrom fajnych informacji.
Jakie kolory na Was najlepiej wpływają, jak wyciszyć umysł, w które miejsca sie udać by w pełni odpocząć chociaż na chwilę. Jakie książki Wam najbardziej podpasują? W jakim zawodzie poczujecie sie spełnieni? Afirmacje, co rozpamiętujemy najbardziej, jakie sa miedzy Wami i ludźmi interakcje 😉 Wasze potrzeby, miejsca energii i wiele innych. Zdecydowanie ten poradnik należy do moich ulubionych, pozytywnie zarówno z kwestii wizualnej jak i zawartości. Kto jeszcze nie czytał to zdecydowanie polecam 💖✨
Wydawnictwu @wydawnictwo.kobiece dziękuję za egzemplarz do recenzji ✨🤩

Przewodnik jest napisany w lekkim stylu z pozytywnym poczuciu humoru.
Oprócz wielu licznych porad i wskazówek...

🌟🔮✨ Zabawny przewodnik po znakach zodiaku! ✨🔮🌟

Jeśli jesteście zaznajomieni ze znakami zodiaku lub macie wśród bliskich osób, jakąś zodiakarę, to powinniście się zainteresować tą książką. Zdecydowanie nie potrzebujecie wielkiej wiedzy na temat astrologii, aby móc z niej korzystać. A nawet bym powiedziała, że osoby z taką wiedzą nie powinny po nią sięgać 📚🌌

Już od pierwszych stron czytelnik może zauważyć, że książka nie jest typowym podręcznikiem astrologicznym. Zamiast sucho opisywać cechy poszczególnych znaków, autorka tworzy scenariusze i sytuacje, w których te cechy mają wpływ na relacje między ludźmi. Jest to podejście nieco nietypowe, ale zdecydowanie przyciągające uwagę 🎭💫

Czytanie tej pozycji jest jak przeglądanie memów astrologicznych, których osobiście jestem wielką fanką 😅🙈 Ta książka może być świetną rozrywką podczas spotkań z przyjaciółmi, na których można sprawdzić, czy opis faktycznie pasuje do danej osoby. Grafiki, opisy i krótkie historie z pewnością dadzą mnóstwo tematów do dyskusji i zabawy 🎉📖

Mimo że nie można spodziewać się z tej książki naukowych analiz czy pogłębionych interpretacji, to zdecydowanie polecam ją jako oryginalny i zabawny prezent dla osób zainteresowanych astrologią. Idealnie sprawdzi się jako dodatek do kolekcji książek na temat znaków zodiaku lub jako gadżet do przeglądania w towarzystwie 🎁✨

Znajdziecie tutaj odpowiedzi na to, jak konkretne znaki zodiaku zachowają się w różnych sytuacjach, etapach życiowych lub w najbardziej abstrakcyjnych scenariuszach 🤔💭 A to wszystko opatrzone jest ładnymi grafikami!

🌟🔮✨ Zabawny przewodnik po znakach zodiaku! ✨🔮🌟

Już od...

Książka, z którą dziś do was przychodzę, jest niezwykle barwnym, bogato ilustrowanym przewodnikiem, który wprowadzi was w świat astrologii. Dzięki niemu dowiecie się np jak zapewnić sobie udaną randkę z np Koziorożcem, jaki prezent najbardziej ucieszy Wagę, czego niegdy nie powinniście mówić Skorpionowi, z jakim znakiem zodiaku jesteście najbardziej kompatybilni, a który jest wam przeciwstawny, i wiele, wiele innych, bardzo ciekawych rzeczy.
Szata graficzna książki mocno przykuwa uwagę. Piękne ilustrację, stosowanie różnych czcionek, grafiki - to wszystko działa na wyobraźnię i czyni czytanie przewodnika niezwykle przyjemnym, cieszącym oko i ciekawym doświadczeniem. Lekki styl autorki, z pewną dozą humoru również działa na korzyść odbioru książki.
"Znaki zodiaku" podzielona została na dwa rozdziały. W pierwszym znajdują się listy poszczególnych znaków, z ich dokładnym i szczegółowym objaśnieniem. Znajdziecie tu szeroki zakres wiedzy, począwszy od tego, jakimi słowami dodać otuchy danemu znakowi zodiaku, a skończywszy na idealnej książce na podarunek dla takiej osoby. Dowiecie się również jakie miejsca na świecie są idealne do zamieszkania (choćby na chwilę) dla konkretnego znaku, jak z nim odpowiednio flirtować, czy jakie są dla niego idealne zawody. Drugi rozdział poświęcony został poszczególnym tematom, odnośnie np miłości, rodziny, przyjaźni, podróży, zdrowia i wielu innym. Autorka odpowiada nam tu na pytania, jak funkcjonują, działają, odczuwają poszczególne znaki zodiaku w kontekście wyżej wymienionych tematów. Jak sami więc widzicie przekrój wiedzy jest tu naprawdę szeroki i taki przyziemny, praktyczny bez odwoływania się do magii, co działa na plus. Poradnik przeznaczony dla wszystkich tych, którzy interesują się astrologią, ale nie tylko. Dzięki temu poradnikowi, oderwiecie się od szarej rzeczywistości, i z lekkim dystansem spojrzycie na swoje życie. Dzięki lekkiemu stylowi i humorowi, naprawdę przyjemnie spędzicie czas z tą lekturą

Autorka przedstawia krótką charakterystykę każdego znaku zodiaku oraz to jak każdy z nich może zachowywać się w poszczególnych dziedzinach życia. Pod lupą znajdzie się randkowanie, praca, spędzanie wolnego czasu, podróże oraz relacje w rodzinie i więzi z przyjaciółmi. Trafnie i często za pomocą jednego zdania Alise Morales wyolbrzymi pewne cechy osobowości z którymi nie można się nie zgodzić - a to wszystko zrobione jest z dystansem i dużą dawką humoru.

Jakież było moje zdziwienie, że w rozdziale z książkami dopasowanymi do konkretnych znaków zodiaku było aż tak wiele trafień. Czytałam aż 3 książki z 5 proponowanych przez autorkę dla koziorożca - wszystkie zrobiły na mnie duże wrażenie! Strasznie podobał mi się wątek z 10 najlepszymi zawodami dla każdego znaku. Jeden z najlepszych zawodów dla mnie to miliarderka z Doliny Krzemowej 😆 i nie zamierzam zaprzeczać 😆

Style wiadomości tekstowych idealnie odwzorowały to jak odpisują osoby w mojej rodzinie - to również mocno mnie rozbawiło.

To bardzo kolorowa książka, zawierająca wiele grafik i zabawnych porównań. Można ją zabrać na spotkanie z przyjaciółmi - niejedna osoba roześmieje się do rozpuku podczas czytania, nawet jeśli wzbrania się przed czymkolwiek, co jest związane z astrologią. Będziecie świetnie się przy niej bawić - zapewniam.

𝘔𝘰𝘤 𝘢𝘴𝘵𝘳𝘰𝘭𝘰𝘨𝘪𝘤𝘻𝘯𝘺𝘤𝘩 𝘸𝘪ę𝘻𝘪 to bystry, zabawny i pięknie wydany przewodnik 🌟

🪐 Znaki zodiaku to najpiękniejszy przewodnik jaki kiedykolwiek widziałam! Autorka, która jest pasjonatką astrologii, w ciekawy sposób zawarła wiele istotnych faktów o znakach zodiaku a przede wszystkim o tym, jak ludzie spod różnych układów gwiazd wchodzą ze sobą w interakcje.
Dzięki temu możemy lepiej zrozumieć swój znak jak i nauczyć się komunikacji z innymi. Łatwiej będzie nam uniknąć konfliktów, wiedząc co zdenerwuje dany znak, czy co zrobić, aby sprawić komuś przyjemność. Dzięki pięknym ilustracjom podróż przez lekturę staje się niezwykle ciekawą rozrywką. Sama spędziłam przy niej wiele godzin analizując znaki mojej rodziny i przyjaciół. Przyznam, że większość informacji się sprawdziła🤭 Oprócz informacji o interakcjach między poszczególnymi znakami, możemy dowiedzieć się jakie będzie idealne zwierzątko dla wodnika, jaka sławna osoba urodziła się pod znakiem koziorożca, czy jakie miejsca na świecie powinna odwiedzić panna.
Ten poradnik idealnie sprawdzi się dla każdej naczelnej zodiakary, oraz dla osób chcących lepiej poznać siebie i zmienić postrzeganie na innych🩷💫🌜
[współpraca barterowa z Wydawnictwem Kobiece]

Jak flirtują osoby spod danego znaku zodiaku? Jakie książki preferują? Jakie mają cechy jako przyjaciele?
Na te i inne pytania związane ze znakami zodiaku znajdziecie odpowiedź w tym lekkim przewodniku.
Dzięki tej książce poznasz bliżej ludzi poprzez ich znak zodiaku.

Bardzo lubię czytać książki poświęcone astrologii i jej wpływu na osobowość człowieka. Bardzo dużo się można z nich dowiedzieć i niektóre rzeczy naprawdę się sprawdzają. Myślę, że dla czytelników ciekawych takich aspektów natury człowieka ta książka będzie idealną lekturą.
Autorka w tym poradniku daje porady jak poznać, że dany znak z tobą flirtuje; rzeczy, których nie chce usłyszeć; powody, dla których jest najlepszym przyjacielem; książki jakie każdy z nich musi przeczytać i wiele innych ciekawych tematów. Każdy z tych znaków zodiaku jest opisany w skrupulatny sposób. Naprawdę fajnie jest poznać jak z astrologicznego punktu widzenia wygląda nasza osobowość. Mój znak zodiaku to byk i bardzo chętnie sięgnę po pięć książek zalecanych dla mnie.
W drugim rozdziale możemy porównać wszystkie znaki zodiaku w danych sytuacjach no. jak dekorują domy; idealny poranek; idealny wieczór; idealny plażowy drink i wiele naprawdę ciekawych sytuacji. Muszę przyznać, że dzięki temu możemy bliżej poznać siebie i innych. Jest to naprawdę bardzo interesujące.
"Znaki zodiaku. Moc astrologicznych więzi" to świetny poradnik, który polecam wszystkim tym, których ciekawi astrologia i jej wpływ na człowieka. Jestem pewna, że ta książka spodoba się czytelnikom i pozwoli spojrzeć inaczej na niektóre kwestie życiowe. Gorąco polecam i czekam na Wasze wrażenia ❤️

Dzięki tej książce poznasz bliżej ludzi poprzez ich znak zodiaku.

„Znaki Zodiaku. Moc astrologicznych więzi” to przepięknie wydana książka. Już samymi kolorkami przyciąga wzrok 🤭
Dzięki niej możemy bliżej przyjrzeć się konkretnemu znakowi, uzyskać wiele wskazówek dotyczących tego, jak odnieść się w danej sytuacji do osoby o innym znaku niż oraz wiele innych ciekawych informacji.

Pierwszy rozdział poświęcony jest każdemu znakowi z osobna. Dowiemy się z niego, jakich rzeczy taka osoba nie chce usłyszeć, w jakich miejscach powinna zamieszkać, czy to, jak rozpoznać, że drugi człowiek z tobą flirtuje.
Dla nas KSIĄŻKOHOLIKÓW znajdziemy również kilka fajnych polecajek książkowych!

Rozdział drugi natomiast poświęcony jest porównaniom i jest on podzielony na mniejsze podrozdziały. Znajdziemy tam wiele ciekawostek, które zainteresują nawet kogoś, kto nie bierze tego wszystkiego na poważnie.

Zastanawialiście się kiedyś nad tym, jakie są najmniej zdrowe nawyki osób spod znaku Wagi, albo co Ryby zabrałyby ze sobą na bezludną wyspę?

Książka jest bardzo mała objętościowo. Została napisała w lekkim i miłym dla oka języku. Piękna okładka oraz ilustracje w środku dodają jej uroku. Ja, choć w horoskopy nie wierzę, muszę przyznać, że świetnie się przy niej bawiłam.

Pierwszy rozdział poświęcony jest każdemu znakowi z...

Ta książka o znakach zodiaku to dla mnie trochę niewypał. Chciałam się dobrze bawić, a czytanie tej pozycji okazało się monotonne i trochę nużące. Może nie żałuję jej przeczytania, bo jakiś rodzaj przyjemności mi sprawiła, kilka razy się nawet uśmiechnęłam przy jej czytaniu, ale w ogólnym rozrachunku jestem rozczarowana.

Z racji tego, że trochę czytam chociażby o swoim znaku zodiaku to zauważyłam, że wiele rzeczy się nie pokrywa i nie sprawdza. Autorka podeszła do sprawy trochę schematycznie. Jak już się uparła na jakąś konwencję przedstawiania osobowości to już w to brnęła i w każdym zagadnieniu to ciągnęła. Przykładowo Skorpion wszędzie był u niej imprezowiczem, także nic to nie wniosło do mojego życia, zwłaszcza, że nijak się to pokrywa z rzeczywistością.

Może nie oczekiwałam cudów, ale można było podejść do tego rzetelniej, a nie tak jakby pisała na odczepnego do gazety, czym zresztą chyba wcześniej się zajmowała. Jako ciekawostka więc polecam, ale nic ambitnego to nie jest.

Z racji tego, że trochę czytam chociażby o swoim...

„Znaki zodiaku. Moc astrologicznych więzi” to książka Alise Morales wydana przez Wydawnictwo Kobiece [współpraca reklamowa].

Każdy z nas z pewnością chociaż raz trzymał w ręku książkę o znakach zodiaku, czytał swój horoskop lub kogoś bliskiego, szukał informacji o tym, czym charakteryzują się poszczególne znaki zodiaku, jak do nich dotrzeć lub czego unikać w relacjach z nimi. Znaki zodiaku i ich charakterystyka to nie jest już naprawdę nic nowego, nic zaskakującego. Zawsze będziemy mieć opisane, że Strzelec jest szalonym podróżnikiem, Skorpion nie wybaczy ci przewinień do śmierci (twojej lub jego),a znaną osobą spod znaku Bliźniąt jest Johnny Depp… Jednak ta książka jest troszeczkę inna.

Co nowego znajdziemy w „Znakach zodiaku” Alice Morales? W pierwszej części książki znajdziemy opis każdego ze znaków. To już było? Pewnie, że było, ale nie w takiej wersji. Przybliżę na przykładzie Barana, pierwszego znaku w książce. Najpierw otrzymujemy zbiór podstawowych informacji, takich jak data obowiązywania znaku, symbol, nazwa łacińska, planeta rządząca, najbardziej kompatybilny znak, znak przeciwstawny oraz żywioł znaku. Później przechodzimy do opisu Barana, który w zasadzie opisem nie jest. Nie jest to nudna, długaśna charakterystyka, każdemu już znana od wieków. Są to zabawne wpisy, które równie dobrze mogłyby być osobnymi artykułami na jakiejś stronie internetowej. Cztery rzeczy, których baran nigdy nie chce usłyszeć. Siedem sygnałów, że Baran z tobą flirtuje. Dziesięć miejsc, w których Baran powinien zamieszkać. Pięć książek, które każdy Baran powinien przeczytać. Dziesięć idealnych zawodów dla Barana… Powtarza się to przy każdym ze znaków i jest to wyjątkowo przyjemne do czytania.

Autorka w ten sposób przerobiła zwykłą charakterystykę znaku na zabawne teksty, ciekawostki. Książka stanowi próbę dopasowania wszystkich aspektów życia pod konkretne znaki zodiaku.

Druga połowa książki to porównanie znaków zodiaku. Tutaj już mamy np. powody, dla których znaki zodiaku odwołują randkę, kiedy znaki zodiaku czują się najseksowniej, na jakim punkcie znaki zodiaku mają obsesję… W drugiej części książki są rozpisane punkty i opis zachowania każdego ze znaków zodiaku. Jest to aż 80 stron takich „głupotek”, które nadają się do poczytania w grupie znajomych. Pochłania się to niezwykle szybko i przyjemnie, dostarczając sobie autentycznie mnóstwa rozrywki. Jest to w zabawny sposób przekazana wiedza na temat znaków zodiaku.

Jeśli lubicie czytać takie nie-do-końca-na-serio artykuły o znakach zodiaku, czytać horoskopy znajomych, porównywać znaki zodiaku, to ta książka będzie idealna w szczególności jako dodatek do spotkań w grupie przyjaciół. Ja osobiście wielokrotnie parsknęłam śmiechem, czytając poszczególne dopasowania do znaków zodiaku.

Dodatkowym plusem książki jest oprawa graficzna, dopasowane do treści ilustracje Shelby McFadden oraz prawidłowe wykorzystanie miejsca na stronach – wszystkiego jest bardzo dużo, ale jest czytelnie, przejrzyście i przyjemnie.

Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu Kobiecemu.

• Poradniki
  • Ezoteryka / Magia / Folklor