Zadufany szef

Okładka książki Zadufany szef T.L. Swan
Okładka książki Zadufany szef
T.L. Swan Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Bracia Miles (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Bracia Miles (tom 3)
The Casanova
NieZwykłe
2022-09-15
2022-09-15
2021-08-26
9788383200217
Romans biurowy

Po przeczytaniu najgorszej książki tego roku dla mnie nastał czas na kolejną część przygod braci Miles tego potrzebowalam tego zrywu mojego serca uczucia złamanego serca razem z bohaterami tak sie pisze romanse. Teraz czekam na wydanie ostaniej części....

Kolejny brat, który spotyka interesującą kobietę na swojej drodze. Twardy człowiek, który żyje marzeniami i do końca nie jest pewny, ma ciągłe wątpliwości względem niej. Ona jest twardsza i sobie nie pozwoli, nie ważne jak bardzo ją to boli, bo nie będzie dla niego tylko opcją.

Moim zdaniem najlepsza ze wszystkich części szkoda tylko że nic się tam zabardzo nie dzieje dzień jak codzień. Końcówka książki była fajna i nareszcie coś się działo małe intrygi itp.ale ogólnie fajna polecam.

Matko jak ja się dobrze bawiłam!!

Humor w tej książce tak bardzo mi pasował i był tym czego aktualnie potrzebowałam. Miejscami naprawdę się śmiałam.

No i bohaterowie🫠 jak ogień i woda. Dwa uparciuchy lubiące stawiać na swoim więc ich przekomarzanki to było coś co sie świetnie czytało

Jedyny minus to początek. Trochę za szybko się to jak dla mnie rozwinęło.
I chociaż ta ich niechęć do siebie sie gdzieś tam później pokazywała to już nie było to samo niestety…

Matko jak ja się dobrze bawiłam!!

Jedyny minus to początek. Trochę za szybko się to jak dla mnie rozwinęło.
I chociaż ta...

Sprawdziłem na Legimi co jest najlepiej oceniane, tam oczywiście same romanse, Mróz i parę innych losowych rzeczy xD otworzyłem jedno z romansideł na chybił-trafił i w sumie wciągnęło. Wulgarne, pornograficzne, pewnie jakoś gra na marzeniach i kompleksach tysięcy, że zdobyło taką popularność i oceny, ale w sumie nie bawiłem się źle.

Naprawdę fajna historia, z ostrym, pikantnym humorem. Można się odprężyć i zapomnieć o problemach dnia codziennego, jeśli oczywiście niektórych rzeczy z książki noe będzie się brało do siebie:)

Przyjemna historia do przeczytania. Miło spędzony czas. Dramy z niczego, motyw z obrazami trochę średni. Ciekawe jak kolejna część

Po lekturze drugiego tomu serii o "Braciach Miles" postanowiłam pójść za ciosem i od razu sięgnęłam po część trzecią, która skupia się na historii Elliota? Czy losy kolejnego brata również przypadły mi do gustu? Już spieszę z wyjaśnieniem.

Elliot Miles — główny bohater "Zadufanego szefa" jest dyrektorem generalnym londyńskiego oddziału Miles Media. Mężczyzna uchodzi za aroganckiego i zadufanego w sobie playboya, który nie przepuści żadnej okazji, by zaciągnąć piękną kobietę do swojego łóżka. Jednak czy tak jest naprawdę? Wbrew pozorom Elliot na pierwszym miejscu zawsze stawia swoją pracę, dlatego zarówno od siebie, jak i od swoich podwładnych zawsze wymaga profesjonalizmu i zaangażowania w swoje obowiązki.

Kate Landon to szefowa pionu IT, którą w pracy najbardziej irytuje jej szef Elliot, dlatego drażnienie go stało się jej ulubionym zajęciem. Kobieta nie ma szczęścia w życiu osobistym, dlatego pewnego dnia, używając fałszywych danych, loguje się w aplikacji randkowej, gdzie poznaje użytkownika o imieniu Edgar. Mężczyzna zupełnie nie jest w jej typie, ale dzięki częstym rozmowom, ich relacja szybko przeistacza się w swego rodzaju przyjaźń. Czy internetowy znajomy pomoże Kate w kontaktach z mężczyznami? Czy zmiana zachowania kobiety wpłynie pozytywnie na jej relację z przełożonym? Czy Elliot znajdzie wreszcie kobietę, u której boku będzie chciał spędzić życie? Po odpowiedzi na te pytania odsyłam Was do lektury.

Muszę przyznać, że historia Elliota jest nieco odmienna od tych, które autorka zaserwowała jego braciom. Myślę, że duży wpływ na to ma umiejscowienie większej części fabuły w Europie, a nie Ameryce Północnej, gdzie, mam wrażenie, czas biegnie zdecydowanie szybciej. Dlatego też losy Jamesona i Tristana wydawały mi się bardziej życiowe. Natomiast czytając trzecią część, miałam trochę wrażenie, jakby autorka przeniosła czytelników do swego rodzaju bajki. Czy to źle? Mnie taka odmienność się podobała, ale nie każdemu taki zabieg przypadnie do gustu.

Chociaż nie należę do osób, którym obrazowe sceny erotyczne w jakiś sposób przeszkadzają w czytaniu, tym razem kwestie cielesnych zbliżeń między głównymi bohaterami były dla mnie nieco męczące. Dlaczego? W mojej opinii było ich zdecydowanie za dużo, przez co zdominowały całą fabułę i sprawiły, że zaczęłam odbierać postać Elliota, jako wiecznie napalonego i nienasyconego samca, a nie dyrektora generalnego poważnej firmy.

Myślę, że ciekawym wątkiem była malarka, którą Elliot ubóstwiał i której obrazy skupował za wszelką cenę. Chociaż bardzo szybko domyśliłam się rozwiązania tej zagadki, zupełnie nie zepsuło mi to odbioru tej historii.

W "Zadufanym szefie" podobało mi się również to, że mimo iż akcja książki rozgrywa się głównie w Londynie i jego okolicach, autorka przemyciła czytelnikom kilka smaczków na temat dalszego życia bohaterów, których poznaliśmy w poprzednich tomach. Bardzo lubię takie powroty do historii, które poniekąd zostały już zakończone, dlatego zawsze chętnie wypatruje takich smaczków.

Myślę, że na uwagę zasługuje również samo zakończenie "Zadufanego szefa", ponieważ wydaje mi się najbardziej ckliwe i rozczulające ze wszystkich dotychczasowych, a jak już zapewne wiecie, emocje zajmują u mnie zawsze pierwsze miejsce.

"Zadufany szef" to ostatnia z historii braci Miles, która została przetłumaczona na język polski, ale mam nadzieję, że wydawnictwo zdecyduje się na wydanie kolejnych.

Kate uwielbia drażnić swojego szefa. Uważa, że człowiek ten jest zadufanym w sobie kretynem i na każdym kroku okazuje swoją niechęć wobec niego. Mężczyzna jednak nie jest jej duży, bo obdaża ją tym samym uczuciem. Kobieta nie rozumie, dlaczego Elliot Miles jest tak chętnie podrywany przez kobiety. Przecież nikto go nie pokocha z takim podejściem do życia oraz swoją gburowatością.

Kate pewnego dnia zakłada profil na portalu randowym, dzięki swoim przyjaciołom. Poznaje tam Edgara, który kompletnie nie jest w jej typie ale w jakiś sposób rozumie ją w wielu kwestiach. Niesamowicie się różnią ale właśnie dzięki temu, ta znajomość wydaje się intrygująca. Jeszcze bardziej, gdy odkrywa że tajemniczym Edgarem jest osoba z jej bliskiego otoczenia. Ukrywa jednak ten sekret, nie chcąc aby wyszedł na jaw.

Z biegiem czasu, Elliot inaczej patrzy na Kate. Ona jednak nie zmienia swojego zdania i stara się trzymać przy nim jak nadłużej. Pewnego dnia słowa Elliota powalają dziewczynę z nóg, stwierdzając że jest urocza. Mężczyzna również wie o niej coś, czego nigdy jej nie wyznał...

Relacja Kate i Eliota niesamowicie przypadła mi do gustu. Jakiś czas temu dzieliłam się przemyśleniami nad poprzednimi częściami i mam wrażenie że każda z nich jest świetna na swój sposób. Historię rewelacyjnie i szybko się czyta, wręcz płynie. Towarzyszący mi smutek, śmiech i szczęście przeżywałam razem z bohaterami. Scena Elliot kontra kaczki jest moją ulubioną, śmiałam się aż do bólu brzucha. Nie mogę się doczekać aż zabiorę się za kolejne książki autorki bo jeśli reszta jest podobna, to wchodzę w to w ciemno!

Ta część spodobała mi się najmniej.Myślę, że bracia Miles są zbyt podobni do siebie, zwłaszcza w "lóżku". Pikantne sceny-co książkę to gorsze.Nie kupuję też historii z obrazami i przeznaczeniem,zbyt oderwane od rzeczywistości.Do tego niespójny charakter i zachowanie Elliota.Mimo wszystko nadal dobrze się czytało,lubię te dramy z niczego,nawet jeśli coraz to bardziej schematyczne.