Nieznośny narcyz

Okładka książki Nieznośny narcyz T.L. Swan
Okładka książki Nieznośny narcyz
T.L. Swan Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Bracia Miles (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Bracia Miles (tom 4)
The Do-Over
NieZwykłe
2024-03-01
2024-03-01
2022-08-30
9788383205977

Chcecie bajki? Oto bajka!
Dobrze się bawiłam przy tej książce, a byłam już tak ciekawa losów najmłodszego Milesa, że skusiłam się na wersję po angielsku.
Christopfer zapowiada się na Księcia z Bajki o Shreku. Hazen to kolejny Kopciuszek (?),jest "przeciętną dziewczyną - average girl", nie ma idealnej figury, jest rozsądna w przeciwieństwie np. do Emily z pierwszego tomu i otrzymuje od Christo ksywę Grumpy - Gburek, Zrzęda :)

Dużo się dzieje, przewija się sporo postaci i miejsc. Tym razem to nie biurowe porno. W ogóle jest mniej sexu, a więcej relacji z ludźmi, zakochania i przygód - wg mnie na korzyść. Postacie są pełne pasji i humoru.
Pośmiałam się szczególnie z początków w Barcelonie. No i super, że w tej książce można spotkać przystojniaków z poprzednich części w ich nowych rolach.

Przyjemnie się buja w obłokach po świecie, w którym pieniądze nie są problemem (a może są?). Podobnie jak w "Znienawidzonym rywalu" jest tu chyba ciut więcej kontaktu z prawdziwym życiem, ale nie przesadzałabym (np. wątek z Eddiem).

Językowo: można czytać z check listą - teksty, które muszą wystąpić, "-Na co patrzysz? - Podziwiam widoki", całowanie w skroń i łapanie się za nasadę nosa w chwilach stresu!
Tym bardziej można czytać po angielsku, połowę tekstów zna się z poprzednich książek i od razu można usprawiedliwić czytanie bajek nauką języka.

Chcecie bajki? Oto bajka!

• Do kupienia
  • Kupię
  • Serie
  • Brak
  • Czekam na polską premierę
  • Romans

Dodaj cytat z książki Nieznośny narcyz