Księga związków na świecie

Okładka książki Księga związków na świecie Sebastian Podsiadło
Okładka książki Księga związków na świecie
Sebastian Podsiadło Wydawnictwo: wydano nakładem autora poradniki
poradniki
wydano nakładem autora
2020-07-15
2020-07-15

"Seks, tak? Pan pokaże paragon!"
Napisana z niezwykłym humorem i lekkością pióra pozycja, zahaczająca zarówno o starożytne metody greckie, testowanie samochodów luksusowych za darmo (przypomina w tym nieco Feynmana),oraz stawanie się lepszym każdego dnia o 1% (jako że tematem zajmował się od 9 lat, daje nam to 1,01^3285 czyli jest lepiej dużo ponad miliard razy niż było - brak zmian dotyczyłby tu tylko kompletnego zera). Zapewne dlatego w książce owej pomimo jej niewielkiej objętości zawiera się aż tyle wiedzy - zresztą nawet na okładce Sebastian cytuje myśl przewodnią tej książki "prawdziwa miłość nigdy się nie kończy" - rezygnując z tradycyjnego powoływania się na badania. Zresztą jego rezultaty mówią same za siebie. Zamieszczam drobny fragment z owej pozycji

"Jako chłopiec 8 letni miałem wielkie marzenie moim marzeniem było mieć Ferrari 360 Spider u siebie w garażu.Nie wiedziałem jak to zrobić i zawsze zadawałem sobie pytanie jak ja to osiągnę? Minęło wiele lat a ja głowilem się co by tutaj takiego zrobić. Mało tego nie wspierał mnie nikt w tym ani rodzina ani rodzice ani dziadkowie nikt kompletnie, każdy myślał, że trzeba ciężko pracować i nie ma innej drogi i jest tylko ta jedna droga i trzeba nią podążać. Minęło kilka lat a ja nadal nie widziałem co robić i tak to u mnie wyglądało.
Przyszedł pewnie okres w moim życiu gdzie zapomniałem o tym natomiast zacząłem szukać sobie dziewczyny i tutaj..... na chwilkę się zatrzymam bo chciałem Ci powiedzieć czytelniku, że teraz opowiem Ci moją historię."

"Seks, tak? Pan pokaże paragon!"

Autor w przystępny sposób opowiada o swoich licznych relacjach z kobietami.
Pośród wielu barwnych anegdot oraz celnych spostrzeżeń wyłania się niezwykle jasny obraz młodego (ale doświadczonego) eksperta ds. relacji z kobietami, jak również marketingu, biznesu, psychologii oraz mody.
Autor opisuje w książce liczne techniki budowania relacji damsko-męskich oraz męsko-męskich, takie jak miłość (technika) grecka oraz mentalny lód.
I to wszystko na 48 stronach!
Jestem pełna uznania Panie Sebastianie, przemyślałam to sobie i widzę w Pana książce wielka wartość i jakbym mogła kupiłabym od razu dwa egzemplarze, niestety książka jest bardzo trudno dostępna, swój egzemplarz odkupiłam od lokalnego dostawcy pizzy z Glovo w Radomiu.

Autor w przystępny sposób opowiada o swoich licznych relacjach z kobietami.

Książka ma mega wartość. Nauczyłem się z niej wiele i teraz jak mam ochotę na seks to wychodzę na miasto i chwilę gadki z laską wystarczy na seks.

Dodaj cytat z książki Księga związków na świecie