Kup teraz - 5 ofert w cenie od 16.51 zł do 20.90 zł

literatura faktu
9788382193138
starość jesień życia seniorzy

"TKLIWOŚĆ" JAGODA GRUDZIEŃ

Bardzo ciekawa i ważna polska literatura faktu.
Sądziłam, że jest to debiut literacki autorki, jednak jest to druga Jej książka.

Bardzo byłam ciekawa tej lektury, ponieważ porusza niezwykle trudny temat, który raczej jest omijany w literaturze.
STAROŚĆ - każdego z nas ona czeka i nikt przed nią nie ucieknie. Tak jak śmierć - dopadnie każdego z...

Gdy zamawiałam książkę Jagody Grudzień wiedziałam, że będzie ona dotykać ważnego tematu – przemijania i starości. Opis książki zasugerował mi, że nie będzie to powieść z fabułą, lecz poradnik i książka psychologiczna. Właściwie tego się spodziewałam, a jednak bardzo mile się zaskoczyłam, gdy otworzyłam książkę na pierwszej stronie.

Główną bohaterką powieści jest Berry –...

• Chcę w prezencie
  • Literatura faktu