Modopolis. Dlaczego to, co nosimy, ma znaczenie

Dana Thomas Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie literatura faktu
Wydawnictwo Literackie
literatura faktu
Hanna Pasierska
moda moda zrównoważona fashion technologia

Kupujemy coraz więcej. Bo nas stać. Bo kuszą reklamodawcy, którzy zawsze wiedzą lepiej, czego nam brakuje. Bo inni kupili. Zaglądamy do pełnych szaf i stwierdzamy, że nie mamy się w co ubrać. To co właściwie kupujemy? I po co? Żeby wisiało?
Dana Thomas to amerykańska reporterka, specjalistka od spraw mody. W "Modopolis" opisuje, jak ta dziedzina ewoluuje. Znajdziecie tu...

Jestem zachwycona książką Dany Thomas „Modopolis”, która okazała się pokaźnych rozmiarów kompendium wiedzy na temat wszystkiego co związane jest (i było) z szeroko rozumianą branżą odzieżową.
Jestem pod wrażeniem tak szerokiej perspektywy Autorki, która nie tylko przedstawia obecny rynek, ale też opisuje historię przemysłu modowego. Ilość ciekawostek jest wręcz...

• Klimat / ekologia / ZW
  • Do zdobycia
  • Chcę w prezencie
  • Nie posiadam
  • 👀 Ciekawe, do poszukania
  • CZEKAM NA WYDANIE

Dodaj cytat z książki Modopolis. Dlaczego to, co nosimy, ma znaczenie