Rozbójniczki. Opowieść o ważnych kobietach

literatura polska kobiety
literatura piękna
literatura polska kobiety

Grażyna Plebanek Rozbójniczki Opowieść o ważnych kobietach

Kiedy zobaczyłam "Rozbójniczki" w zapowiedzi W Wydawnictwie Osnova, najbardziej zaintrygował mnie podtytuł książki "Opowieść o ważnych kobietach". Jak wybrać spośród tylu postaci te najważniejsze? Jakimi kryteriami się kierować? I wreszcie jaki klucz wyboru zastosować? Którą dołączyć, a której zabrać miejsce? Czy w...

• Z polecenia
  • Feminizm