Kup teraz - 1 oferta w cenie od 42.27 zł do 42.27 zł

Płonący bóg

Rebecca F. Kuang Wydawnictwo: Fabryka Słów Cykl: Wojna makowa/The Poppy War (tom 3) fantastyka, fantasy, science fiction
The Burning God
Grzegorz Komerski
Fabryka Słów
The Burning God
Wojna makowa/The Poppy War (tom 3)
fantastyka, fantasy, science fiction
Grzegorz Komerski

Trzy części książki o wojnie. Książki o jej okropieństwach, o ofiarach, o tym, że tak naprawdę żadna ze stron nie ma racji i że większość ludzi, która na wojnę idzie, wcale nie chce na nią iść.
Seria wyjątkowa, bo główna bohaterka jednocześnie jest antagonistką, swoją własną. Popełnia błędy krok za krokiem - i dlatego jest taka prawdziwa. Według mnie charakter, który...

Chciałabym powiedzieć, że jestem zaskoczona. I w pewien sposób jestem, bo nie spodziewałam się, że autorce ideologia wejdzie tak głęboko. Oczekiwałam, że koniec końców Rin zginie z cudzej ręki, że w jakikolwiek sposób rozpoznane zostanie całe to cierpienie, które przyniosła. Ale nie. Z Mao zrobiło się męczenniczkę, w bardzo CCP-friendly stylu.

Aż mi ręce opadają. Z jednej...

• Chcę w prezencie
  • Do kupienia
  • Fantastyka
  • Chcę kupić
  • Chcę mieć
  • Fantasy

Dodaj cytat z książki Płonący bóg