Towarzyszu mój

Czarna Owca
Вдруг охотник выбегает
kryminał, sensacja, thriller
Michał Rogalski

Zabito 34letnią Faine Baranową bezpartyjną pannę. Rewolucja w Leningradzie zbiera krwawe żniwo i mieszkańcy miasta mają większe problemy niż seria morderstw. Jednak śledczy Zajcew za wszelką cenę stara się odnaleźć sprawcę. Zdaje się, że ofiary znalezione w różnych częściach Leningradu nie mają ze sobą nic wspólnego. Dwie prostytutki, młody złodziejaszek i samotna księgowa...

• Legimi
  • Chcę w prezencie