Czyste zło

Okładka książki Czyste zło Lisa Gardner Patronat LC
Okładka książki Czyste zło
Lisa Gardner Wydawnictwo: Albatros Cykl: Detektyw D.D. Warren (tom 11) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Detektyw D.D. Warren (tom 11)
When You See Me
Andrzej Szulc

Wyróżniona opinia i

Czyste zło

przeczytanych książek 1442 napisanych opinii 823

Dobry kryminał. Troszkę nie mogłam się wciągnąć, ale ostatecznie było ok.

Dobry kryminał. Troszkę nie mogłam się wciągnąć, ale ostatecznie było ok.

Doskonały kryminał. Trzyma w napięciu. Chyba najbardziej mi się podoba z całej serii. Nie mogłam się oderwać.

No wiecie co? Żeby popłakać się na kryminale? A jednak to właśnie ze mną zrobiła Lisa Gardner. To nasze siódme spotkanie i pomyślałam, że chyba najlepsze ale potem przypomniałam sobie, że tak czułam ostatnim razem. I jeszcze poprzednim.

Bardzo umiejętne budowanie napięcia i żonglowanie emocjami. Przednia rozrywka

Genialne budowanie akcji, barwni bohaterowie, kilkuosobowa narracja no i ta świeżość, która nawet znanym pomysłom daje wiatr w skrzydła....

Bardzo dobra książka. Dawno nie czytałam nic z serii o D.D. nie zawiodłam się.
Tym razem D.D. i Kimberly Quincy jadą na miejsce odkrycia szkieletu sprzed około 15 lat. Towarzyszą im Flora, ofiara seryjnego gwałciciela i Keith, master informatyki.
Szybko okazuje się, że miasteczko skrywa jeszcze więcej ciał, a mieszkańcy boją się i milczą.

Bardzo dobra książka. Dawno nie czytałam nic z serii o D.D. nie zawiodłam się.

Świetna książka, polecam każdemu miłośnikowi kryminalnych zagadek

Świetna książka, polecam każdemu miłośnikowi kryminalnych zagadek

Nie lubie brutalnych książek o tym jak jedni robią krzywdę innym ale tym razem przekonala mnie ta opowiesc. Rozrywka prosta i nieskomplikowana, fabuła stworzona po to by wzbudzic napięcie. W sam raz na urlop i czytanie bez presji. Wciągnęła mnie choc nie jest wymagajaca to fajnie spedziłam z nią czas

Bardzo dobra pozycja. Nie czytam jednak serii po kolei i mam zamiar nadrobić to w najbliższym czasie. Bardzo lubię, gdy detektywem prowadzącym jest kobieta, ciekawa ,wciągająca historia,polecam

Ostatnia książka z serii o D.D. Warren. Aż się łezka kręci, że to już koniec. :(
Ja się ciągle powtarzam, że Gardner jest mistrzynią w tworzeniu pełnej napięcia fabuły, dozowaniu informacji i powolnym, skutecznym budzeniu w czytelniku obawy "a co tu się wyrabia". Uwielbiam jej książki, a i tym razem mnie nie zawiodła. Jeśli do końca życia miałabym czytać książki tylko jednego autora - wybrałabym Lisę. :) Coś się kończy, coś zaczyna. Teraz czas na kolejne serie. A wy, wszyscy, którzy się zastanawiacie czy warto sięgnąć po twórczość autorki- warto, serio. Nie wahajcie się i dajcie się poprowadzić przez pełne zawiłości akcje, a nie pożałujecie.

Kolejna zarwana noc :)

Kolejna zarwana noc :)

Jaka szkoda, że to już koniec całej serii. Przyznaje, że na początku pierwsze tomy trochę męczyłam. Ale od 5 zaczęło się robić coraz ciekawiej i potem rozkręciło się na dobre. Szkoda, że to już koniec.