Szukaj mnie

Okładka książki Szukaj mnie Lisa Gardner
Okładka książki Szukaj mnie
Lisa Gardner Wydawnictwo: Sonia Draga Cykl: Detektyw D.D. Warren (tom 9) Seria: Kryminał kryminał, sensacja, thriller
Detektyw D.D. Warren (tom 9)
Kryminał
Look for Me
Sonia Draga
2020-03-25
2020-03-25
Daria Kuczyńska-Szymala
d.d.warren śledztwo morderstwo rodzina policjantka nastolatka zaginięcie detektyw literatura amerykańska

Braterstwo ocalonych

To już kolejna książka tej autorki, którą przeczytałam.
Jak zawsze trzyma w napięciu, a rozwiązanie zagadki jak zawsze zaskakujące.

To już kolejna książka tej autorki, którą przeczytałam.
Jak zawsze trzyma w napięciu, a rozwiązanie zagadki jak zawsze zaskakujące.

Wciągająca historia o "idealnej rodzinie". O tym, jak duchy przeszłości potrafią zamienić w koszmar zapowiadającą się dobrze teraźniejszość. Zakończenie trochę przerysowane, ale ogólne wrażenie bardzo w porządku.

Nie napiszę nic odkrywczego, ponad to że kolejny tom śledztw prowadzonych przez D.D. Warren był świetny. Autorka potrafi prowadzić akcję w sposób, który działa na wyobraźnię. Dodatkowo kiedy wprowadza dziecięcych bohaterów, dostajemy coś naprawdę wciągającego. Podobnie było w "Dziecięcych koszmarach", tak samo jest i tutaj. Ciekawe jest obserwowanie zachowań bohaterów. Tego że nie są bezsensowne, a każde wynika z trudnych przeżyć.
Na początku trochę obawiałam się włączenia w fabułę postaci Flory. Czy nie będzie to zbyt pokręcone? Okazało się, że dodało to książce jeszcze dodatkowej głębi. Mamy tu dużo o traumach i radzeniu sobie z nimi, o rodzinach z problemami, o wychodzeniu z kryzysów. No i są psy, a to zawsze na plus. :-)

Detektyw sierżant D. D. Warren po raz dziewiąty wkracza do akcji.
Zamordowana zostaje rodzina, a ostatnie dziecko, szesnastoletnia dziewczyna zaginęła. Czy to ona jest morderczynią? Czy może jednak jest jedyną ocalałą z masakry? D. D. rozpoczyna kolejne trudne dochodzenie. Czy uda się jej odkryć winnego?
Jak zawsze czytałam z przyjemnością i niesłabnącym zainteresowaniem. Zżyłam się z niepokorną D. D. i wiernie jej kibicuję. Zostało mi jeszcze kilka tomów serii i mam nadzieję, że będę się nadal równie dobrze przy nich bawić.

Detektyw sierżant D. D. Warren po raz dziewiąty wkracza do akcji.
Jak zawsze czytałam z przyjemnością i niesłabnącym zainteresowaniem....

Ok, trochę przegadana z przewidywalnym zakończeniem .

Ok, trochę przegadana z przewidywalnym zakończeniem .

Detektyw sierżant D.D Warren ponownie na tropie, tym razem zajmuje się sprawą zabójstwa całej rodziny. Ma także jak określa D.D "tajnym informatorem" Florą Dane. Bardzo ciekawa książka mimo, że ciężka sprawa która jest trudna i skomplikowana.

Książka jak zawsze od pierwszych stron wciąga . Pomoc Flory i sierżant D.D Warren to bardzo mocny duet. Polecam serdecznie . Książka trzyma aż do ostatniej strony niepewności

Wszystkie książki Lisy Gardner słucham w formie audiobooków i zdecydowanie polecam tą metodę. Bardzo fajnie i przyjemnie się je słucha w trakcie robienia innych czynności. Książka jak każda inna - ciekawa historia, idealna ocena wszystkich książek to 7/10, nie są to topowe kryminały ale napewno nie szkoda na nie czasu, bo są wciągające. Lubię twórczość tej autorki głównie ze względu na to, że przyjemnie się ich słucha i nie wymagają takiego stuprocentowego skupienia, żeby połapać się w ciągu wydarzeń.

,, Szukaj mnie'' to dziewiąta odsłona z DD Warren, której nieda się nie lubić....Gardner świetnie tworzy postacie i buduje napięcie, także łatwo wsiąknąć w brutalny i bezkompromisowy świat zbrodni i klimat który roztacza w swoich książkach autorka.... Książka jak najbardziej warta przeczytania i polecenia....

Chyba najsłabsza z dotychczas przeczytanych przeze mnie książek Lisy Gardner. Wynudziłam się strasznie, w połowie lektury domyśliłam się, kto zabił. Dodatkowo finałowa scena beznadziejna - no kto wygłasza takie mowy po odkryciu zabójcy swojej rodziny? Mimo to od razu biorę się za kolejną część, mam nadzieję, że to tylko chwilowy spadek formy autorki.

Lisa Gardner Szukaj mnie Zobacz więcej