Fotostory

2021-01-01
2021-01-01

Okładka książki Pałka Agnieszka Kowalska-Bojar, Monika Liga
Pałka Agnieszka Kowalska-...

To kolejna na mym koncie lektura z serii #niegrzecznenowele i to autorki, którą cenię za cięty język, plastyczny acz przystępny styl oraz odważne i ciekawe historie, gdzie nie brakuje humoru ani pełnych namiętności scen. Pani Liga pisze tak, że nie sposób się nudzić. Biorąc jej dzieła do ręki wiem, że odłożę je dopiero po dotarciu do finalnych kart.

"Fotostory" w swej niepozornej objętości zawiera opowieść o mega seksownej Zuzce, która jest cenionym fotografem celebrytów. Jej pozycja w tym świecie jest stabilna, a pomaga jej w tym również talent jak i uroda. Jej zdjęcia są rewelacyjne dlatego nie brakuje jej zleceń.

Pewnego dnia dostaje nietypowe zlecenie, które stanowi dla niej nie lada wyzwanie i konieczna będzie jej osobista pomoc w metamorfozie mężczyzny, który jest jej nowym klientem. Pani fotograf nie wie, że zaniedbany Piotr w rzeczywistości jest wziętym detektywem i tylko udaje, by zbliżyć się do niej.

Jednak między tą dwójką zaczyna iskrzyć, a intryga mężczyzny działa nie tylko na kobietę, ale także na detektywa.

Jak potoczy się sesja zdjęciowa? Czy Zuza wpadnie w zastawione przez Piotra sidła, a może to on zostanie pokonany?

Powiem wam, że ta historia jest naprawdę lekka i przyjemnie mi się ją czytało. Świetnie było poznawać intrygę wymyśloną przez bohatera oraz to jakie problemy i katusze musiał przejść, by chociaż odrobinę zbliżyć się do celu. Nieraz to uśmiech nie schodził z mych ust i miałam niezły ubaw. Zderzenie się ze sobą dwóch tak silnych osobowości było dla mnie niezwykle ciekawe i ożywcze.

Muszę szczerze przyznać, że pisarka umie podgrzać atmosferę do wrzenia i tak steruje słowem, że czytając niektóre sceny miałam wrażenie, iż jestem naocznym świadkiem intymnych momentów. Nie obyło się również bez wątków, które totalnie mnie zaskoczyły.

Podsumowując, uważam tę pozycję za godną polecenia. Sięgnijcie po nowelkę i pozwólcie się porwać tej świetnej historii. Zapewniam, że przeczytacie ją w ekspresowym tempie i naprawdę miło spędzicie z nią czas.

Autorka w swym dorobku ma jeszcze wiele cudownych dzieł, więc biorę się ochoczo za kolejne. Mam nadzieję, że się skusicie.

"Fotostory" w swej...

Jaki jest wasz stosunek do robienia zdjęć sobie czy komuś? Lubicie robić sobie czy znajomym sweet focie ? Ja należę do tych którzy gdyby mogli to by unikali aparatu i fotografii jak ognia. A wspominam o tym ponieważ mam przyjemność przedstawić wam kolejną niegrzeczną nowelę autorstwa @monikaliga.pisarz z @motylewnosie

Tym razem w historii pt "Fotostory" mamy do czynienia z Zuzką, panią fotograf która łapie w sidła swojego aparatu gorących seksownych facetów podczas sesji fotograficznych i poza nimi. Choć etyka jej zawodu powinna zabraniać jej bliższych relacji z modelami, kobieta nie ma ani grama skrupułów żeby tej swojej roli nie wykorzystać i nie wycisnąć z niej jak najwięcej. Wszystko trwa do czasu. Do czasu gdy w progu jej studia fotograficznego staje tajemniczy i powiedzmy sobie otwarcie mocno zaniedbany, zapuszczony Piotr. Mężczyzna zjawia się tam nie bez powodu. Czyżby znalazł się ktoś kto zechce zagrać niegrzecznej Zuzce na nosie?

Co tu dużo mówić tych dwoje od pierwszego spotkania łamie wszelkie zasady moralne a jednocześnie gra ze sobą w jakieś gierki. Muszę przyznać że w tej konfiguracji bliżej było mi do Piotra który próbuje zdemaskować niecne zamiary gorącej Aparatki. Oczywiście nie pochwalam metod działania żadnego z bohaterów bo oboje mają swoje za uszami jednak Zuzką konsekwentnie sobie u mnie grabiła i ten stan utrzymał się do samego końca historii. Nie będę tutaj wybielać Piotra bo facet do czystych jak łza nie należy. Śmiało można powiedzieć że trafił swój na swego. Bo zarówno Piotr jak i Zuza chcąc udowodnić swoje racje i zdemaskować przeciwnika coraz bardziej dają się ponieść namiętności. Co z tego wyniknie ?

Co wam mogę zagwarantować w tej historii ? Ze pochłoniecie ją w mgnieniu oka, lub jeśli wolicie Fotostory pochłonie was.

Tym razem w historii pt "Fotostory" mamy do czynienia z...

„FOTOSTORY”

AUTOR: MONIKA LIGA
WYDAWNICTWO MOTYLEWNOSIE

„- Jeśli którąś odrzuci to, że wyglądam jak facet, to trudno. - Wzruszył ramionami. - Ja też nie mam zamiaru wymagać od kobiety, żeby jej ciało było doskonałe. Takie pierdoły jak rozstępy, czy cellulit to wymysł przemysłu kosmetyczno-farmaceutycznego. Niepotrzebne pogarszanie kobietom nastroju. „

Detektyw Piotr podejmuje się różnych zadań. Tym razem znany celebryta zleca mu odnalezienie kompromitującego nagrania od znanej fotografki Zuzi. Piotr ukrywa się pod niechlujny wyglądem i jako klient szuka u kobiety pomocy w zrobieniu swoich zdjęć. Pomimo niechęci ze strony Zuzanny, kobieta podejmuje się zadania i postanawia odmienić wygląd mężczyzny. Nie spodziewała się tylko jednego, że Piotr odrzuci jej względy, a jemu coraz ciężej powstrzymać się przed pożądaniem. Atrakcyjna, kobieca i pewna siebie Zuzka coraz bardziej chce uwieść mężczyznę i nie rozumie, dlaczego on nie chce czegoś więcej.

On się opiera, a ona pragnie go coraz bardziej.
Co z tego wyniknie? Co zrobi jak odkryje prawdę o Piotrze?

Pikantna, romantyczna i zdecydowanie pikantna. Od pierwszego ich spotkania iskrzy, chemia się utrzymuję w całej tej gonitwie za zdobyciem Piotra, powoli zaczyna się coś zmieniać w kobiecie. Zuzanna coraz bardziej odczuwa różne emocje, a dla niej jest to coś nowego i chwilami niepokojącego. Wychowa  w domu dziecka, zamknęła swoje serce dla drugiej osoby. Czy ich znajomość przekształci się w coś więcej, czy to będzie tylko seks?

Świetnie się bawiłam przy niegrzecznej noweli, chociaż są krótkie i nieraz czuję niedosyt, to bardzo je lubię, a pióro Moniki zawsze mnie wciąga w każdej postaci. Bohaterowie są dobrze wykreowani, ani przez chwilę nie można się z nimi nudzić. Nowela jest idealna na każdą porę dnia, a jej nie za duża objętość czyta się w ekspresowym tempie. Namiętność między bohaterami wywołuje nie jeden rumieniec.

Zapraszam na lekką, romantyczną, zabawną z nutką erotyki nowele „FOTOSTORY” od Moniki Liga :)

Dziękuję bardzo Monika Liga za możliwość zrecenzowania e-book „FOTOSTORY”
Gorąco polecam :)
@sylwiassssss

„FOTOSTORY”

AUTOR: MONIKA LIGA
WYDAWNICTWO MOTYLEWNOSIE

Detektyw Piotr...

Fotostory jest kolejnym tytułem z serii niegrzeczne nowele, z którą miałam przyjemność się zapoznać. Jest to interesująca historia, która wciągnie was od samego początku.
Nie jest długa - ma raptem 146 stron, więc spokojnie można ją przeczytać przy kawie.
To, co najbardziej mnie zaintrygowało w niej, to swego rodzaju odwrócenie ról.
Zuzia jest fotografem celebrytów. Ma wiele zleceń ze względu na umiejętność uchwycenia najlepszych, urzekających kadrów swoich modeli.
Fakt, że jest piękną kobietą i nie waha się wykorzystywać swoich atutów tylko przysparza jej nowych klientów.
Zadziorna kobieta z charakterem, która wie czego chce od życia.
Czy jednak na pewno tak jest?
Jej priorytety zmienią się wraz z nietypowym zleceniem.
Gdy w drzwiach jej studia staje Piotr - mężczyzna, który bardziej nijaki nie może się wydawać i prosi o zrobienie sesji zdjęciowej Zuza podejmuje wyzwanie.
Choć będzie to bardzo trudne zadanie.
Nie wie bowiem, że Piotr jest prywatnym detektywem i dostał nietypowe zlecenie od celebryty - musi odzyskać od pani fotograf kompromitujące nagranie.
Gdy Piotr nie reaguje na wdzięki Zuzy, ta staje się jednym, wielkim znakiem zapytania. Jest to pierwszy mężczyzna, który się nią nie interesuje. A coś takiego jeszcze jej się nie przytrafiło. To niezmiernie ją intryguje.
Kobieta postanawia użyć wszystkich dostępnych chwytów, by coś Piotrowi udowodnić.
Przysłowie mówi - Nie o to chodzi, by złapać króliczka, ale by gonić go!
Jak myślicie, kto w tym duecie stanie się myśliwym, a kto zwierzyną?
Przekonajcie się sami. Polecam.

To, co najbardziej mnie zaintrygowało w niej, to swego rodzaju odwrócenie ról.
Zuzia jest fotografem celebrytów. Ma...

Kolejna nowela z serii #niegrzecznenowele Moniki Ligi tym razem historia fotografki Zuzy i detektywa Piotra. Tajemnicze nagranie do którego odzyskania został wynajęty Piotr, a jest ono w rękach Zuzy powoduje rozpoczęcie gorącej gry pomiędzy nimi. W pewnym momencie można się pogubić kto jest zwierzyną a kto łowcą. Autorka w cudowny sposób opisuje napięcie pomiędzy bohaterami, a ich gra powoduje rumieńce na twarzy.
Świetnie wykreowani bohaterowie i ich historia, choć krótka wciąga bez reszty i powoduje lekki niedosyt, że to już koniec.

Zachęcam do zapoznania się z twórczością autorki.

Prywatny detektyw i piękna Pani fotograf. Co ten duet nam pokaże?

Piotr dostaje zlecenie od jednego z celebrytów - ma odzyskać kompromitujące go materiały.
Zuza, fotograf sław, pewna siebie kobieta, której się nie odmawia. Bierze co chce i to na swoich zasadach.
Piotr zmienia swój wygląd i udaje kogoś innego. Zuza nie chce podjąć z nim współpracy przy sesji zdjęciowej, ponieważ nie jest nim zachwycona. Po pewnym czasie jednak się przekonuje. Coś ją do niego ciągnie.
Mimo, że między Piotrem a Zuzką iskrzy, on robi wszystko, żeby jej nie ulec, natomiast ona, żeby go zdobyć.
Co z tego wyniknie?
Czy Piotr będzie w stanie dalej ulegać Zuzce?
Czy Zuzka w końcu zdobędzie swój cel, jakim jest Piotr?

Nowela ma super poprowadzoną fabułę. Bohaterowie są świetnie wykreowani. Przepychanki słowne między nimi doprowadzają do śmiechu, czuć w nich emocje. Czyta się ją bardzo przyjemnie i szybko. Jedyny minus dla mnie to narracja w trzeciej osobie, nie bardzo za tym przepadam. Ale i tak polecam spędzić popołudnie z Piotrem I Zuzką 😊

Dziękuję autorce za możliwość zrecenzowania ❤️

Prywatny detektyw i piękna Pani fotograf. Co ten duet nam pokaże?

Na wstępie chciałabym podziękować @monikaliga.pisarz za egzemplarz recenzencki.

Piotr jest z zawodu szanowanym detektywem.
Pewnego dnia dostaje dość ciekawe zlecenie - musi odzyskać jeden kompromitujący film, pewnego celebryty.
W posiadaniu tego oto materiału jest Zuzanna.
Zuza jest znaną Panią fotograf, jej stałymi klientami są sławne persony.
Pani fotograf jest również bardzo pewną siebie kobietą, wie, jak jej ciało działa na mężczyzn i nienawidzi odmawiać sobie przyjemności.
Najprościej mówiąc, jeśli Zuza czegoś chce to, to dostanie.
Piotr, starając się zdobyć żenujące materiały, postanawia zbliżyć się do naszej bohaterki i w tym celu udaję się do niej na sesję zdjęciową, jednakże najpierw Piotr musi przejść istną metamorfozę, by Zuza nie miała tak prostego zadania.
"Zaniedbany" Piotr początkowo odpycha fotografkę od siebie, lecz gdy prosi ją o odpłatną pomoc, ta po krótkim namyślę, zgadza się.
Początkowo cała ich relacja to czyste zlecenie, jednak po pewnym czasie oboje zaczynają czuć między sobą iskry pożądania.

Czy relacja Piotra i Zuzy ewoluuje?
Czy podstęp Piotra wyjdzie na jaw i Zuza dowie się o prawdziwych powódkach, które przygnały do niej detektywa?

Bardzo spodobał mi się zamysł tej noweli.
Po przeczytaniu opisu od autorki myślałam, że przepadnę całkowicie, jednakże tak się nie stało.
Historia szła do przodu, nie było jakiś większych postojów, co jest na plus, ale niestety w tej historii mi czegoś zabrakło, chyba zbyt wiele od niej oczekiwałam.
We wcześniejszej książce autorki, wypieki z twarzy mi nie schodziły, a przy tej niestety nie było momentu, gdzie by się pojawiły.
Pikantne sceny oczywiście były, ale ja tego jakoś nie poczułam.
Jeśli szukacie czegoś lekkie po ciężkim dniu, to jak najbardziej możecie sięgnąć po audiobooka bądź e-booka tej noweli.
Niestety z wielkim bólem serca muszę wystawić, dość niską ocenkę, ale mam nadzieję, że w kolejnych historiach przepadnę!

Ocenka: 6/10

Na wstępie chciałabym podziękować @monikaliga.pisarz za egzemplarz recenzencki.

Piotr jest z zawodu szanowanym detektywem.
W posiadaniu tego oto materiału jest Zuzanna.
Zuza jest znaną Panią fotograf, jej stałymi klientami są sławne persony.
Pani fotograf jest...

🔥🔥🔥RECENZJA 🔥🔥🔥

Witajcie kochani 😊😘 dzisiaj mam dla Was recenzję krótkiej nowelki @monikaliga.pisarz pt. ,,Fotostory". Krótkiej ale goooorącej 🥵🥵

Piotr jest prywatnym detektywem, który dostaje zlecenie aby odzyskać kompromitujący film. Jest on w posiadaniu Zuzy. Niezwykle pięknej i gorącej Pani fotograf. Piotr postanawia zbliżyć się do niej aby podstępem odzyskać pożądane nagrania. Początkowo kobieta zamierza odrzucić zlecenie zrobienia zdjęć dla Piotra. Jednak początkowa niechęć przeradza się w fascynację i pożądanie jakie czuje w jego towarzystwie co powoduję że zmienia zdanie i zgadza się na sesję.

Czy Piotrowi uda się wykonać zlecenie? Czy będą w stanie oprzeć się budzącemu w nich pożądaniu?

Krótka, wciągająca I niezwykle gorąca nowelka - tak można określić ,,Fotostory". Te dialogi między nimi i atrakcje, które fundowali sobie nawzajem było poprostu znakomite😉😊. A chemia między nimi wprost odczuwalna od której robi się goooorąco🥵🥵mimo iż jest dłuższą niż poprzednie nowelki jak dla mnie i tak za krótkie😊😘 Także jeżeli jeszcze jej nie czytaliście zachęcam do nadrobienia zaległości🥰😘

🔥🔥🔥RECENZJA 🔥🔥🔥

Fotostory to historia o miłości, która nie miała prawa się przydarzyć. O miłości, która rodzi się naturalnie mimo, tego, że żadna ze stron się o nią nie prosiła.
Piotr i Zuza profesjonalnie podeszli do swojego pierwszego spotkania, każdy miał zawodowy plan do wykonania. A i tak od samego początku iskrzyło między nimi.
I wydawać by się mogło, że to będzie dla Zuzki jedna z tych "szybkich akcji" do których jest przyzwyczajona, jednak trafia na Piotra, który walczy z pokusą i nie ulega wdziękom Pani Fotograf.
Ta historia to połączenie lekkiego humoru, małej akcji sensacyjnej, odrobiny pikantności i ogromu romantyzmu.
Muszę powiedzieć, że pióro Pani Moniki jest przyjemne do czytania, utwory czyta się błyskawicznie, i naprawdę ciężko się do czegoś przyczepić.
Ale! Mimo to była jedna rzecz, która mi przeszkadzała. Otóż, przeskakiwanie z myśli głównego bohatera na rozważania postaci drugoplanowej. O czy mówię? Chodzi mi o to, że np. jest akcja związana z Zuzą, czytamy wątek, myśli bohaterki, która mija sąsiada. I nagle czytamy o tym, o czym myśli ten sąsiad. Totalnie to było niepotrzebne. A że było zastosowane parę razy to dało się zauważyć, no i mi to nie podeszło.
Mimo tego bardzo polecam tę nowelę. Miło można przy niej spędzić wieczór

I wydawać by się mogło, że to będzie dla Zuzki jedna z...

Piotr jest prywatnym detektywem, który dostaje zlecenia od celebrytów. Teraz otrzymuje zlecenie od aktora Trybiana zadanie, aby odzyskać kopie nagrania z jego udziałem od Zuzy. Jego planem jest zbliżyć się do niej, aby dostać się do jej mieszkania i go przeszukać.
Ona jest znaną fotografką sław, i otrzymuje inne zlecenie niż zawsze bo ma zrobić zdjęcia do portalu randkowego...
Piotr udaje na początku nie ogarniętego i nie zainteresowanego Zuzą.
Jednak pomimo ich zadań coś ich przyciąga do siebie...

Czy Piotr odzyska nagranie?
Co się stanie jak Zuza dowie się prawdy?
Czy będą razem?

Mamy tu kolejna fajną nowelkę od Moniki. Jest ona trochę dłuższa on pozostałych i jest więcej opisów, a mimo to czyta się ją dobrze. Główne postacie od początku ukazani są jako mocni bohaterowie, darzący do celu.
A jak potoczą się ich losy to musicie koniecznie przeczytać 😉

• Romans
  • Dysk