Zawarte na zawsze

Monika Kacprzyk Wydawnictwo: Monika Kacprzyk Działalność Wydawnicza Artystyczna i Literacka literatura obyczajowa, romans
Monika Kacprzyk Działalność Wydawnicza Artystyczna i Literacka
literatura obyczajowa, romans
2020-11-23

Ania pochodzi z nadmorskiego miasteczka, ale na studia przyjechała do stolicy. Już w pierwszych dniach na uczelni wpada w oko kilku przedstawicielom płci męskiej. Z natury delikatna i nieśmiała, nie ma pojęcia, że jeden z nich zrobi wszystko, aby była tylko jego. Igor jest kilka lat starszy od dziewczyny, kończy drugi kierunek i jednocześnie pracuje. Zaradny i zarabiający...

Zacznę od tego że bardzo bardzo dziękuję autorce za możliwość przeczytania jej pierwszej książki. Za możliwość zrecenzowania.
Już wiecie że kocham debiuty, jak zobaczyłam tą okładkę to wiedziałam że muszę ją mieć, muszę ją przeczytać. Intuicja podpowiadała mi że się nie zawiodę i się nie zawiodłam.
Z Moniką mam już kontakt od jakiegoś czasu, jest dobra i ciepła osobą,...

• Listopad 2020
  • Cudowne
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Zawarte na zawsze