Pałka

Okładka książki Pałka Agnieszka Kowalska-Bojar, Monika Liga
Okładka książki Pałka
Agnieszka Kowalska-BojarMonika Liga Wydawnictwo: OM - SYSTEM PLUS Monika Liga Seria: #niegrzecznenowele literatura obyczajowa, romans
#niegrzecznenowele
OM - SYSTEM PLUS Monika Liga
2023-02-01
2023-02-01

Ciekawe połączenie komedii , kryminału i wątku erotycznego . Bohaterowie barwni dostarczyli mi mnóstwo emocji.

"Pałkę" napisały wspólnie Agnieszka Kowalska-Bojar I Monika Liga .
Główną bohaterką jest Kaśka - samotna matka I zdolna Pani architekt. Pewnego dnia okazuje się, że jej wspólnik zniknął, a policja podejrzewa kobietę o jego porwanie. Sprawą zajmuje się Marcin. Mężczyzna pamięta Kasię z liceum - wtedy bardzo się podobała. Czy szkolne zauroczenie minęło? Czy policjant będzie umiał utrzymać ich relację na niwie zawodowej? Przekonajcie się sami...
To krótka nowela - więc akcja toczy się błyskawicznie. Mamy tu świetnych bohaterów, nieco tajemnicy, odrobinę pikanterii i mnóstwo zabawy. Lubię styl obu Autorek, więc opowiadanie czytało mi się bardzo przyjemnie. Jest to przede wszystkim zabawny romans, wątki kryminalne są tu jednak ciekawym dodatkiem. Polecam - na poprawę humoru, odprężenie po ciężkim dniu.

"Pałkę" napisały wspólnie Agnieszka Kowalska-Bojar I Monika Liga .

Kolejna przyjemna historia autorstwa Agnieszki Kowalskiej-Bojar.
Twórczość współautorki - Moniki Ligi poznaję po raz pierwszy.

Tym razem mamy historię Kaśki – twardej pani architekt, wychowującej samotnie córkę, oraz Marcina – policjanta, który prowadzi śledztwo w sprawie zaginięcia wspólnika Katarzyna.
Cóż, główną podejrzaną o zaginięcie (a w sumie porwanie) wspólnika jest nasz Kaśka.
Marcin już na komendzie, na zdjęciu, rozpoznaję, że to Kasia z liceum, w której się podkochiwał. Mężczyzna za cel stawa sobie dowiedzenie jej niewinności.
Tych dwoje po prostu było sobie przeznaczonych od początku :)
I kilka małych przeszkód, a raczej pomyłek (Vincent, Ruda itd.) tego raczej nie zmieni… Czyż nie?

Dobra nowelka z wyrazistymi bohaterami i wartką akcją. Wątek romantyczny jest w niej na pierwszym planie, więc jeśli ktoś spodziewa się tu kryminału, czy czegoś takiego… Ale jest ciekawie…
W sam raz na wieczór.

Kolejna przyjemna historia autorstwa Agnieszki Kowalskiej-Bojar.
Twórczość współautorki - Moniki Ligi poznaję po raz pierwszy.

Cóż, główną podejrzaną o zaginięcie (a w sumie porwanie) wspólnika...

Kaśka jest twardzielką, która twardo stąpa po ziemi w męskim świecie. Jako pani architekt przywykła do męskiego towarzystwa, choć w życiu prywatnym towarzyszy jej jedynie córka.
Spokojne życie kobiety zostaje brutalnie zaburzone przez zaginięcie wspólnika.
Do gry wkracza Marcin, którego obecność może nieźle namieszać...
Kto/co stoi za zniknięciem wspólnika Kasi?
Czy znajomość z przystojnym policjantem może skrywać jakieś tajemnice?

🤎🤎🤎🤎🖤🖤🖤🤎🤎🤎🤎

Ostatnio wspomnieliście, że tytuł budzi wiele kontrowersji. Ale jednego nie możecie mu zarzucić - bezapelacyjnie zapada w pamięć!
Czy ma on jakiś podtekst?
Sprawdźcie sami 😎
🤎
"Pałka" to kolejna z wspaniałych noweli, które wkroczyły do świata literackiego.
🤎
Polecają się szczególnie do kawy, a także w zimne wieczory.
🖤
🤎
Ileż się uśmiałam, to moje. Autorki nie skąpiły zabawnych scen, wplatając je w perypetie osób, połączonych relacją policjant - podejrzana.
🤎
Historia jest lekka, więc bez problemu odnajdą się w niej osoby, które stronią od mocniejszych scen.
🤎
Obie autorki zdominowały polski rynek wydawniczy i nie szczędzą nam swoich dzieł, dzięki czemu każde popołudnie możemy ekscytować się ich powieściami.
Zdradzę Wam, że to dopiero początek! 😉
🤎
E-book dostępny jest na stronach autorek, a także na Legimi.

Spokojne życie kobiety zostaje brutalnie zaburzone przez zaginięcie wspólnika.
Do gry wkracza Marcin, którego obecność może nieźle namieszać...
Kto/co stoi za zniknięciem wspólnika Kasi?
Czy...

"PAŁKA"
Autor: Monika Liga Agnieszka Kowalska-Bojar
www.monikaliga.pl
www.motylewnosie.pl

"Serce waliło mi, niczym młot. Dziwne reakcje, zważywszy mój wiek. Myślałam, że te motyle w brzuchu, mają górną granicę wiekową. Najwyraźniej nie i zatykało mnie, a w uszach szumiała krew."

Monika Liga i Agnieszka kowalska-bojar zapraszają nas na kolejne #niegrzecznenowele, które rozweselają, chwilami wzruszają, a w szczególności rozpalają.
Kasia jest architektem oraz matką uroczej Julci. Wspólnik Kasi zostaje porwany, przez co kobieta zostaje główną podejrzaną w sprawie.

Marcin jest policjantem, który prowadzi śledztwo w sprawie porwania. Marcin rozpoznał Kasię na zdjęciu i okazało się, że w liceum ukradkiem szalał za nią i wziął sobie za zadanie dowieść niewinności kobiety.
Pierwsze spotkanie nawet należało do udanych, niestety drugie już nie poszło po ich myśli szczególnie Marcina.

Co z tego wyniknie wszystkiego? Czy zauroczenie i fascynacją przerodzi się w coś więcej? Czy ktoś im przeszkodzi?

Świetna nowela z wyrazistymi bohaterami. Lekka komedia romantyczna z wątkami erotycznymi i kryminalnymi. Zaskakująca oraz wprowadzająca dobry humor, to zasługa pomysłowości naszych autorek oraz stworzenia bohaterów również tych drugoplanowych nieraz uśmiałam się z ich pomysłów i dialogów.

"– Ty się nie śmiej – kontynuowałem grobowym tonem. – Strasznie porywcza z niej baba. Domniemaną rywalkę goniła z odbezpieczoną bronią przez kilka przecznic, a Wojtek przez kilka tygodni paradował z podbitym okiem…"

Przekonujemy się, że jeżeli dwoje ludzi są sobie przeznaczeni, to niezależnie od wszystkiego los ich w końcu połączy.
Opowiadanie idealne na każdą porę dnia. Nowela umili nam czas, pozwoli nam odprężyć się oraz poprawia nam humor.

Polecam gorąco #niegrzecznenowele od Monika Liga i Agnieszka Kowalska-Bojar.

Dziękuję za możliwość objęcia patronem waszych nowelek.

"Odprowadziłam go wzrokiem, stwierdzając, że pan Malicki jest posiadaczem bardzo kształtnego tyłka.
Krótka, skórzana kurtka podkreślała ten męski atrybut, a sprężysty krok przywodził na myśl energiczne zachowanie w innej sytuacji."

"PAŁKA"
Autor: Monika Liga Agnieszka Kowalska-Bojar