Piąte serce (The Fifth Heart)*

Sherlock Holmes Henry James
The Fifth Heart
kryminał, sensacja, thriller
Sherlock Holmes Henry James

Amerykański pisarz (prawdziwy) Henry James i angielski detektyw (fikcyjny) Sherlock Holmes spotykają się nad Sekwaną. Obaj chcą popełnić samobójstwo. Ten pierwszy, bo pisarstwo mu nie idzie, a ten drugi, bo... odkrył, że jest postacią fikcyjną (!). Koniec końców obaj docierają do Ameryki. Do wyjaśnienia jest kilka spraw... Tak zaczyna się niesamowita, pełna akcji i intryg...

• ⏳ Przed premierą
  • 2021 nowości