ROZWIŃ ZWIŃ

King of the Causeway

Okładka książki King of the Causeway
T.M. Frazier Wydawnictwo: Independently published Cykl: The King (tom 9.5) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2020-01-09
angielski
Romance Novella Dark

więcej Więcej

Króciutka połóweczka. Przyzwoita, ale nieobowiązkowa.

No i to jest właśnie typowa połówka. Jedna porządna akcja i klej między tą częścią i kolejnymi... te kolejne to jak rozumiem historia Pike'a. Myślę, że przeczytanie tej książki nie jest niezbędne do ogarnięcia akcji w ww kolejnych książkach, aczkolwiek z pewnością nie zaszkodzi i trochę rozjaśni sytuację, w której rozpoczyna się ich akcja. Trochę na siłę wepchnięto tu wątki...

Książka „King of the Causeway” przedstawia nie tylko dalsze losy pierwszych bohaterów Kinga i Ray: kolejną ciążę Ray i jej dziwne zachowanie, do tego huragan, problemy w biznesie Kinga związane z osobą o imieniu Pike. Nowela do serii „The King” jest jednocześnie wstępem do kolejnej historii o Pike i Mickey i warto przeczytać ją przed "The Pawn Duet".

Krótka ale jak...

• Rezygnacja
  • Romans - trudny do określenia...
  • 2021
  • Chcę w prezencie