Nowele Tom II

Jack London Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry Seria: Biblioteka Jaskółki literatura piękna
1956-01-01
Bronisław Zieliński, Zygmunt Glinka, Gabriel Karski, Kazimierz Piotrowski, Agnieszka Glinczanka
Wydawnictwo Iskry
Jack London nowele
Wydawnictwo Iskry
literatura piękna
Biblioteka Jaskółki
Jack London nowele

2 część Nowel Londona o silnych ludziach, bez wahania stawiających czoła przeciwnościom życia. Moja ocena jest ogólna 8/10, ale za najlepsze opowiadania uznałem z tej książki tytuły: Historia Keesha, Serce Kobiety, Miłość Życia, Skarby Sezamu, Odyseja Północy. Bardzo fajnie się czyta. Polecam !

Dodaj cytat z książki Nowele Tom II