Niech prawda śpi

Lucky
literatura polska thriller psychologiczny
kryminał, sensacja, thriller
literatura polska thriller psychologiczny

Za wszystko trzeba płacić...

Czy nasze pragnienia zawsze muszą mieć swoją cenę? A jeśli tak - to jak wysoką? I czy zawsze trzeba ją płacić? Pozornie patrząc "Niech prawda śpi" Alicji Masłowskiej-Burnos to tylko powieściowy romans z bardzo udanym wątkiem kryminalno-obyczajowym, jednak książka ta jest zdecydowanie czymś więcej. Pojawiają się w niej ważne tematy, sprawy do...

"Niech prawda śpi" pochłonęła mnie w parę godzin, oderwać się od niej nie mogłam. Książka porusza ważne tematy, bardzo wciągająca. Polecam okładka przykuwa uwagę.

Kolejna świetna książka Alicji Masłowskiej-Burnos.
Okładka przyciąga i magnetyzuje tak jak treść.
Pochłonęłam ją w dwa wieczory i jestem pod ogromnym wrażeniem.
Autorka bardzo dokładnie rozgryza trudne przypadki, porusza trudne ale życie tematy, wciaga czytelnika w świat bohaterów, że ten na własnej skórze czuje emocje, które im towarzyszą. Świetna, acz nie łatwa...

Dobrze napisana książka. Mądrze i ciekawie poprowadzona narracja. Pozostawia po przeczytaniu lekki niepokój, zakończenie bardzo mocno mnie zaskoczyło, bo początkowo książka zapowiadała się na przeciętny romans... Kilka lat temu przeczytałam ,, Nie wchodź w moją ciszę" tej samej autorki i widzę, że dziewczyna ma potencjał.

„Niech prawda śpi” – Alicja Masłowska-Burnos
Wydawnictwo: Lucky
Data wydania: 25.05.2020
Kategoria: kryminał, sensacja, thriller
Alicja Masłowska-Burnos kolejny raz udowodniła, że jej literacki potencjał ewoluuje. Jej najnowsza propozycja całkowicie mnie zaskoczyła. „Niech prawda śpi” ukaże się na rynku wydawniczym już 25 maja nakładem wydawnictwa Lucky.
Kiedy otrzymałam od...

• Niedostępne
  • Współpraca
  • 00 2020
  • Przedpremierowe

Dodaj cytat z książki Niech prawda śpi