Oficjalne recenzje i

Zadanie

Link do recenzji

W ogóle ciężko się zgodzić z opiniami na dole. Książka od pierwszych stron brutalnie naiwna. Chyba dlatego erotyki nie są moim ulubionym gatunkiem książek. Autor chyba ma dużo czasu wolnego i ogląda dużo seriali bo jakieś to wszystko niesamowicie przejedzone. Reasumując 4/10 za mały zwrot akcji.

Nie będę zdradzać fabuły choć zapewne większość osób już czytała tę książkę. Napiszę tylko, że nawet przez chwilę nie współczułam głównemu bohaterowi, nie było mi go żal, bo po prostu zasłużył sobie na to 🤷‍♀️
Internet jest złem współczesnego świata. To piękna iluzja, która pomaga odmienić nam nasze szare i nudne życie. Pozbywamy się kompleksów,...

Książkom M. Mossa nie można odmówić, że łatwo się je czyta a akcji jest tyle, że inny autor zrobiłby z tego trylogię.
Ta konkretna pozycja poszła dla mnie o krok za daleko. Pomysł jest ciekawy. Ba, nawet dość prawdopodobny. Niestety przekracza granicę dobrego smaku i jest mocno jednowymiarowy.
Wielbicielom tego autora polecam przeczytać do kolekcji, lecz gdybym ja zaczęła...

Czy polecam, oczywiście. Czyta się dobrze i szybko . Co znaczy Internet i jego ciemna strona wszyscy wiedzą A może nie??
Trochę erotyki aby dodać pikanterii i mamy efekt👍

Świat idzie naprzód, internet , telefony komórkowe i niestety tracimy swoją prywatność. Jesteśmy śledzeni , każdy ruch w internecie pozostawia ślad, To jest jednak straszne.

Bardzo wciągająca, trochę przerażająca, choć nad językiem powieści warto byłoby jeszcze popracować. Temat bardzo współczesny, internet, aplikacje, udostępnianie swoich zdjęć i filmów w sieci. Ja była przerażona, jak daleko można zabrnąć słuchając poleceń z aplikacji... Warto się zapoznać, choć na pewno nie dla każdego. To nie jest książka na letni relaks.

Internet to super wynalazek. Można w każdej chwili sprawdzić mapę lub przepis na pyszne danie. Jednak istnieją ludzie, którzy używają go do manipulowania tymi, którzy są mniej rozgarnięci, którzy dają się ponieść chwili lub tymi, którzy szukają dreszczyka emocji. Przekonał się o tym Łukasz, który był znudzony swoim idealnym związkiem i dla zabawy ( bo początkowo tak było)...

Jeżeli podobały Wam się poprzednie książki Mossa to i ta Was nie zawiedzie!
Uwielbiam styl autora, który sprawia, że książkę po prostu"łatwo i szybko się czyta".
Bardzo wciągająca i zaskakująca fabuła. Zdecydowanie polecam!!

Jestem wlasnie świeżo po przeczytaniu i muszę przyznać że finał historii bardzo mnie zaskoczył, na plus. Autor porusza tematy z życia wzięte co bardzo mi się podoba. Cała fabuła, pomysł świetne! :)

Taki sobie przeciętny erotyk. Spodziewałam się czegoś lepszego..

1 612
    1 201