Bliżej niż myślisz

Muza
thriller psychologiczny thriller
kryminał, sensacja, thriller
thriller psychologiczny thriller

Nika Wermer to kobieta, z którą los od dzieciństwa nie obchodził się łaskawie. W końcu chcąc odciąć się od tragicznej przeszłości postanawia przeprowadzić się Gdyni, gdzie zamierza prowadzić pensjonat. Jednak i tam nie odnajduje spokoju. Pewnej nocy widzi jak mężczyzna wynosi z pokoju zawinięte w dywan zwłoki. Z powodu braku dowodów policje nie chce uwierzyć kobiecie.

Od...

Wciągający - fakt. Ale czy mocny? Polecam zajrzeć do diabelskiej trylogii Chattama, tam jest moc. Niewątpliwie ciekawa dla mnie pozycja z dość zaskakującym rozwiązaniem. Polecam

A więc, sięgnęłam po książkę tej autorki, bo przeczytałam Miała umrzeć i stwierdziłam, że sprawdzimy co jeszcze napisałam pani Ewa. Padło na Bliżej niż myślisz....niestety ale zupełnie nie to, czego oczekiwałam. Prawdę mówiąc odkładam w połowie, bo jak po nią sięgam, to się krzywie, więc po co się męczyć? Jak dla mnie chaotyczna i zwyczajnie nic się nie dzieje.

Oj umęczyłam się przy tej książce. Ciężko mi szło, nic się nie działo, strata mojego czasu. Miałam zrezygnować nie kończąc jej, ale postanowiłam dać jej szansę. Niestety z niej nie skorzystała.

Gdynia. Nika Werner, właścicielka pensjonatu obserwując monitoring zauważa, że z jednego z pokoi wynoszone jest ciało kobiety. Po wezwaniu policji, okazuje się, że pokój nie nosi śladu zamieszkania a kart pamięci z nagraniem monitoringu po prostu nie ma.

Policja nie traktuje zgłoszenia morderstwa poważnie, z uwagi na przeszłość Niny. Z kolei bierność policji skutkuje...

Gdy tylko dowiedziałam się o nowej powieści Ewy Przydrygi, czekałam z niecierpliwością, aż trafi w moje ręce. Po genialnej „Zatrutce” byłam pewna, że i tym razem się nie zawiodę. I nie zawiodłam się! „Bliżej niż myślisz” to kolejny udany thriller psychologiczny ze świetnie wykreowanymi postaciami.

Nika próbuje uwolnić się od tragicznej przeszłości, więc przeprowadza się...

Czytało się szybko. Książka mnie wciągnęła. Z przyjemnością sięgnę po inne pozycje autorki.Polecam

Dobrze się czyta, zakończenie zupełnie mnie zaskoczyło polecam🤓🤓🤓

Przeczytałam wcześniejszą książkę autorki i mnie zaciekawiła. Stąd też wróciłam do wcześniejszej pozycji.
Niestety ta książka zupełnie mnie rozczarowała. Nie tego oczekiwałam i bardzo szybko odpuściłam. W związku z tym tej pozycji nie będę oceniać.

"Jedyne, czego naprawdę pragnę, to żeby usunęła się z mojego życia, a wraz ze sobą zabrała toksynę, którą sączy mi do głowy, tak jak dziś. Żeby wróciła do swojego świata i tam już na zawsze pozostała."

Ucieczka od toksycznych ludzi jest zawsze wskazana, jeszcze lepiej, kiedy Ci odchodzą sami... Prawda?

W ramach maratonu u @olovereads i @teach_book zdecydowałam się na...

• 2020
  • 2020