Strach, który powraca

Znak Literanova
thriller psychologiczny
kryminał, sensacja, thriller
thriller psychologiczny

Okładka książki Awers Adrian Bednarek, Hanna Greń, Marta Guzowska, Izabela Janiszewska, Marta Matyszczak, Robert Małecki, Małgorzata Rogala, Magda Stachula, Bartosz Szczygielski, Mariusz Zielke, Ryszard Ćwirlej, Przemysław Żarski
7,0
Awers Adrian Bednarek, Ha...
Okładka książki Zabójcze święta Adrian Bednarek, K.N. Haner, Joanna Jodełka, Grzegorz Kapla, Jacek Ostrowski, Małgorzata Rogala, Alek Rogoziński, Magda Stachula, Artur Urbanowicz, Paulina Świst
6,3
Zabójcze święta Adrian Bednarek, K....

Wyróżniona opinia i

Strach, który powraca

Koszmarny gniot. Przepełniony emocjonalnym jazgotem pseudo thriller. Niechlujny z ewidentnymi błędami logicznymi. Jadący na skróty z fabułą.
Pierwsze trzy książki Pani Magdy zrobiły na mnie dobre wrażenie. Fajne proporcje między tempem emocjami i szczegółami. Sporo świeżości, oryginalny pomysł, dobrze wykonana praca dokumentacyjna. Niestety Pani Magda wpadła chyba w...

nie ma żadnego wow ale szybko i fajnie się czyta.

Trzyma w napięciu do ostatniej strony.

Przeczytałam z ciekawością i zainteresowaniem. Od połowy jest bardziej wciągająca. Ale zakończenie jest ze znakiem zapytania. Pewnie będzie następy tom. I tą końcówką się trochę rozczarowałam.

Anita matka 3-letniej Amelki, żona Adama. Mieszkają na przedmieściach Krakowa. Jej świat kręci się wokół córki, domu i w zamknięciu we własnych czterech ścianach ich domu. Kobieta jest zmęczona i sfrustrowana codziennością. Kolejny kryzys w małżeństwie, zdrada i kłopoty męża. Trudno jej się na nowo zaangażować i zaufać Adamowi. Wciąż przed oczami ma wspomnienia z przed paru...

Książkę wypożyczyłam przypadkiem z biblioteki i nie wiedziałam, że to kontynuacja "Idealnej", którą notabene mam na swojej półce LC "chcę przeczytać". I choć początek książki wchodził mi dość topornie, to dalsze rozdziały wciągnęły mnie na dobre. W żaden sposób nie odczułam, że czegoś nie wiem, czy coś mnie ominęło z nieprzeczytanej części pierwszej. Pod tym względem było...

Bardzo wciągający thriller. Nie można się oderwać

Jak zawsze Stachule świetnie się czyta. Książka wciągająca i pewnie znowu będzie dalszy ciąg.

Prawda, ksiązka od której nie da się oderwać. Przeczytałam ją w dwa wieczory. Bardziej z ciekawości co wydarzy się dalej. Wydarzenia bohaterów nie robią wielkiego WOW jednak książka ma w sobie to coś, że nie da sie jej odłożyć. Pokazuje również, złą strone małżeństw i o tym jak miłość jest słaba, jak facet łatwo ulega pokusie kolejnej kobiety..
Jest to moje pierwsze...

Na półkach: , , , ,

Pamiętam,że IDELANA Magdy Stachuli zrobiła na mnie piorunujące wrażenie a kiedy na rynku ukazała się jej kontynuacja postanowiłam sprawdzić,jak potoczyły się dalsze losy (nie)Idelanych bohaterów.
Historia Anity i Adama z jednej strony mnie intrygowała,z drugiej zaś nie wywołała ona żadnej,niesamowitej burzy emocji.Sama fabuła dość długo się rozkręcała i...

Dyskusje

• 2020