Łukasz OrbitowskiSzczepan Twardoch Wydawnictwo: E-bookowo literatura piękna
E-bookowo
literatura piękna

WIELKIE BUM!

"Na zarazę Zarazek" to improwizowana, a więc pisana ad hoc, powieść dwóch najwybitniejszych współczesnych pisarzy polskich: Łukasza Orbitowskiego i Szczepana Twardocha. Nie warto zamykać jej w sztywnych kategoriach gatunkowych, stąd sformułowanie "powieść improwizowana" pozwala na zwrócenie uwagi przede wszystkim właśnie na aktualność opowieści, jej...

Lekkie i zabawne.

Powieść na wesoło napisana pro bono w czasie kwarantanny. Pisarze tym samym zachęcają do wpłat charytatywnych celem wsparcia walki z pandemią koronawirusa.

Całkiem fajny, zabawny i udany eksperyment literacki.

• 2020
  • 2020