The Chase

Elle Kennedy Wydawnictwo: Elle Kennedy Inc literatura obyczajowa, romans
Elle Kennedy Inc
2018-08-06

Kocham Elle Kennedy.

Dawno nie pisałam recenzji i bynajmniej nie zamierzam się teraz mocno rozpisywać, ale nie omieszkam nie dodać tutaj kilku słów od siebie...

A więc... TEGO DO CHOLERY POTRZEBOWAŁAM i TO BYŁO CHOLERNIE DOBRE mimo, że takie prymitywne i takie zwyczajne, jak każda inna opowieść o hokeistach i miłości. Takie totalnie nierealne i nie mające na 100% nic wspólnego z rzeczywistością.

DZIĘKUJE ELLE KENNEDY za to, że napisałaś tę książkę i że ją odkryłam w piątkowe popołudnie. Nie wiedziałam nawet, że tęsknie za tymi słodkimi hokeistami i ich niewyparzonym językiem. Tym razem poznajemy lekko młodsze pokolenie, ale nie zabrakło znanych nam (mi) postaci.

Bla, bla. Myślcie co chcecie - mimo, że gust mi się w końcu zmienił i teoretycznie wyrosłam już z takich książek to jednak uśmiech nie schodził mi z twarzy czytając THE CHASE.

Dziękuje za uwagę.

Kocham Elle Kennedy.

Moja pierwsza książka przeczytana w oryginale :)
Przeczytałam całą serię Off-Campus i byłam mile zaskoczona, że właśnie ukazała się pierwsza książka nowej serii Briar U, w której poznamy losy znanych nam już bohaterów.

Byłam na tyle niecierpliwa, że nie czekałam na polskie wydanie (nie wiem czy w ogóle jest w planie) i spróbowałam bez tłumaczenia :)

Ta historia jest trochę inaczej napisana niż seria Off-Campus. Wszystko trwa znacznie dłużej, tak jak dojrzewa uczucie. Także bohaterowie są bardziej hmmm powściągliwi - Fitz jest zamkniętym w sobie, spokojnym facetem, a Summer choć nadpobudliwa, w stosunku do Fitza, raczej wycofana. Bohaterowie dają się lubić, a i wątki poruszane przez autorkę są trudne i na czasie.

Ja polecam. Na pewno też skuszę się na kolejną część "The Risk", która na moje nieszczęście ukaże się dopiero w lutym 2019 r. i będzie historią Brenny.

Moja pierwsza książka przeczytana w oryginale :)

Ta historia jest...

Elle Kennedy wraca po długiej przerwie... i nie jest to moim zdaniem powrót na szczyt.

Początek zapowiadał się naprawde dobrze, bo przez swoją nadpobudliwą osobowość ciężko było w 100% polubić Summer - co raczej się nie zdarza w przypadku głównych bohaterek. Problemy z jakimi się borykała były ewidentnie powiewem świeżości wśród innych książek i za to plus, jednak cała reszta z biegiem czasu coraz bardziej zlewała mi się w jedno i to samo. Zabrakło czegoś co by mnie przyciągnęło i skupiło uwagę. Historia jest dobra, ale zapewniam, żę nie minie dużo czasu, a ja kompletnie o niej zapomnę. Może następnym razem będzie inaczej.

• Po angielsku
  • Czekam na polskie wydanie